הזמנת טיסות וויז אייר - איך לטוס בזול עם וויז אייר

כולנו מכירים את התמונות הישנות של טיסות בהן דיילות מחויטות מגישות כוסות שמפניה לנוסעים במטוס שהדיפו ניחוח של יוקרה. בעבר טיסות אכן היו עניין לעשירים בלבד, ורק אלו שיכלו להרשות לעצמם כוסות שמפנייה במציאות, יכלו להרשות לעצמן לשתות אותן גם בטיסות. למרבה השמחה, הדברים השתנו עם השנים, וכיום כולנו יכולים ליהנות מטיסות ברחבי העולם שלוקחות אותנו ליעדים שחלמנו עליהם. יתרה מזאת, לא רק שמחירי הטיסות ירדו, אלא הן נמוכות יותר מאי פעם, וכיום ניתן למצוא כרטיס הלוך חזור מישראל לאירופה ויעדים אחרים במחירים שלא ניתן היה לדמיין אותם בעבר. כיצד זה אפשרי? התשובה לכך טמונה בקיומן של חברות לואו קוסט, דוגמת וויז אייר, שפתחו את השמיים בפניי כולם ואפשרו לכבוש אותם במחירים נוחים לכל כיס.

לואו קוסט – כיצד זה עובד?

חברות טיסה לואו קוסט אלו חברות שחרטו על דגלן לספק טיסות בטוחות במחירים נוחים לכל מי שמעוניין להגיע ממדינה מסוימת למדינה אחרת. כיום החברות הללו משגשגות בצורה בלתי רגילה, ועם שנה נוספים להן עוד ועוד יעדים חלומיים במחירים דמיונייים. החברות הללו מספקות שירותים וטיסות כמו כל חברת טיסה, ומחירי הכרטיסים המוזלים לא כוללים לרוב מחיר של כבודה. למרות זא, גם אם מוסיפים את מחיר הכבודה שמיועדת להיות בתאי המטען של המטוס, הסכומים נמוכים לאין שיעור לעומת חברות טיסה רגילות. אחת מחברות הלואו קוסט הפופולריות ביותר היא חברת וויז אייר שמפעילה טיסות מישראל לאירופה בחזרה במחירים שיהפכו את היבשת האהובה לקרובה מאי פעם, ובזכות המחירים יותר ויותר ישראליים נהנים מטיולים מהנים ביעדים נבחרים.

וויז אייר – חברת הטיסה שלכם

וויז אייר מפעילה כאמור טיסות ליעדים נבחרים ברחבי אירופה, שמחירם יכול להגיע לפחות ממאה דולר עבור טיסת הלוך חזור. הטיסות הסדירות של וויז אייר טסות במאות מסלולים ברחבי העולם, לרבות אירופה, ואף ניתן לשלב מספר טיסות כדי להגיע ליעדים מרוחקים יותר מאשר הערים הקבועות שישראלים אוהבים להגיע אליהן. כיום ניתן לכבוש את מדינות אירופה וגם לחצות את גבולותיה עם חברת וויז אייר שתבטיח לכם טיסה נעימה במחירים נמוכים במיוחד בדרך לחופשה שחלמתם עליה.

*הבהרה - אין האתר מייצג או קשור בשום אופן לחברה הנ"ל.