טיסות זולות לוושינגטון - איך לטוס לוושינגטון בזול

אם אתם מעוניינים לטוס לוושינגטון שבארצות הברית לחופשה מהנה עם המשפחה או לרגל ביקור משפחתי אתם בטח יודעים כי הטיסות לוושינגטון אינן זולות עקב הביקוש הרב והמרחק מישראל. על מנת לא לשלם סתם מחירים גבוהים עבור כרטיסי הטיסה ולחסוך בעלויות החופשה כדאי מאוד שתעשו לפני שאתם קונים כרטיסי טיסה השוואת מחירים מקיפה באתרי האינטרנט השונים או בקשו מסוכן הנסיעות שלכם שיאתר עבורכם טיסות זולות לוושינגטון.

מדוע לבחור דווקא בוושינגטון כיעד לחופשה?

מדי שנה מיליוני תיירים מכל רחבי העולם וגם מישראל בוחרים לבלות את החופשה שלהם בוושינגטון בירת ארצות הברית. וושינגטון מציעה שלל אטרקציות לתיירים כמו מוזיאונים ואנדרטות רבות, גלריות אמנות, פארקים, מסעדות רבות ומגוונות וכמובן הרבה חנויות ייחודיות לערוך בהן קניות. תוכלו כמובן לבקר גם בבית הלבן ובגבעת הקפיטול או ליהנות באחד מהפסטיבלים הרבים המתקיימים בעיר מדי שנה.

איך להשיג טיסות זולות לוושינגטון?

מחירן של הטיסות לוושינגטון יקר ומגיע למאות דולרים. על מנת לחסוך כסף רב, ישנם דרכים רבות למצוא טיסות זולות לוושינגטון. אם אתם יודעים פחות או יותר מתי אתם מתכננים לטוס לוושינגטון אתם יכולים לעשות השוואת מחירים מקיפה בכמה אתרי אינטרנט עד שתמצאו את הצעת המחיר הזולה והמשתלמת ביותר עבורכם. גם סוכן הנסיעות שלכם יכול לאתר עבורכם את הטיסות המשתלמות ביותר בטווח התאריכים הרצוי לכם.

אם אתם יכולים להרשות לעצמכם לטוס בספונטאניות בלי אילוצים של חופשה מעבודה או מלימודים אתם יכולים לחפש מבצעים משתלמים של הרגע האחרון. חברות תעופה רבות מציעות כרטיסי טיסה בדקה התשעים במחירים זולים במידה ונותרו מקומות פנויים על אחת הטיסות. דרך זו אינה יעילה כמובן עבור מי שמעוניין לטוס בזמן מסוים לדוגמא לצורך נסיעת עבודה ולא יכול להסתמך על מקום פנוי ברגע האחרון.

טיסת שכר לוושינגטון:

אם אתם מעוניינים להיות בטוחים כי יש לכם כרטיסי טיסה לתאריכים מסוימים ואינכם רוצים להמתין לדקה התשעים אתם עדיין יכולים למצוא טיסות זולות לוושינגטון אם תזמינו טיסת שכר ולא טיסה סדירה. טיסות השכר יוצאות לאותם יעדים בדיוק כמו הטיסות הסדירות אבל הן לא מציעות לנוסע את כל ההטבות והפינוקים כמו ש מציעה טיסה סדירה כמו הגשת ארוחות על ידי הדיילים במהלך הטיסה. יש לקחת בחשבון כי בטיסות שכר ייתכנו עיכובים בהמראה.

לסיכום:

אם גם אתם כמו מיליוני תיירים מכל רחבי העולם מעוניינים לטוס לוושינגטון הבירה לחופשה מפנקת או לביקור משפחתי ישנם דרכים רבות לחסוך בעלויות הטיסה הגבוהות. ניתן לעשות סקר שוק ולאתר את הטיסות המשתלמות ביותר או להמתין בסבלנות למבצעי הדקה התשעים במידה ואתם יכולים לטוס בספונטאניות. דרך נוספת לחסוך בעלויות הטיסה היא באמצעות הזמנה של טיסת שכר לוושינגטון שעלותה נמוכה בהרבה לעומת הטיסות הסדירות.