טיסות זולות לויאטנם - איך לטוס לויאטנם בזול

ויאטנאם הינה מוקד תיירותי המהווה גשר לרוב לטיול הגדול למזרח. ויאטנאם, לאוס, תאילנד, סין, הודו, קמבודיה ועוד. ויאטנאם הינה מדינה בה קיימים היסטוריה של מלחמות, התעוררות מחודשת, שיפור פני המדינה והסתכלות קדימה בצורה אופטימית, כלכלית ותרבותית.

סוכנויות נסיעות:

תכנון נכון של טיול יהווה גורם מכריע בתחום טיסות זולות לויאטנאם. דרך סוכנויות נסיעות תוכלו כמובן לקבל את כל הפרטים לגבי יעד הטיסה אליו אתם מכוונים. שאלות לגבי – המרות כספים, תנאי מחייה, תרבות, חיסונים, טיולים, מסלולים מועדפים, פנינים קטנות שאולי מייחדות את סוכנות הנסיעות מסוכנות אחרת. וכמובן יוכלו ל"תפור" לכם חבילת טיסה שתכלול בתוכה טיסות זולות לויאטנאם.

הזמן הנכון והחיסכון הגדול:

ניתן לומר כי יציאה ליעדי מטיילים בעונות ה"חמות" מייקר את חבילת הטיסה ומונע הצעות של טיסות זולות לויאטנאם. היוקר יתבטא לעיתים גם בארץ כמו ויאטנאם. מכיוון שהם מכירים כבר את תחלופת התיירים, ומאילו ארצות רובם מגיעים, התושבים מרשים לעצמם לסחור ולתת את שירותיהם ולהעלות במידת מה את מחירי הסחורות. לרוב העלאה לא תשפיע כל כך על התייר הממוצע – רוב המסחר יבוצע בדולרים וייתן תמורה גבוהה עבור דולר אחד.

עניין של תקציב -

לרוב התקציב יקבע את תוכן הטיול והזמן בו ישהו המטיילים בויאטנאם. בכל חלקי ויאטנאם ישנן אטרקציות תרבותיות, נופים מרהיבים, אנשים יפים וחייכנים, ואטרקציות תיירותיות. רוב המטיילים יעברו בויאטנאם כחלק מטיול רחב ועם תקציב המיועד לכל מדינה ומדינה. לכן חשוב להזמין מקומות מראש ולוודא מול האכסניות כי אכן המקום מובטח. ישנן גם אפשרויות ספונטניות יותר. אכסניות זולות ובסיסיות פזורות בכל רחבי ויאנטאם, ורוב הסיכויים כי המטייל לא ילון בחוץ.

ראשית ניתן לקצץ בעלויות ולהגיע דרך חניות ביניים במדינות שכנות, הדבר אולי טיפה מאריך את זמן הטיסה ואת השהות עד להגעה לויאטנאם, אך משתלם מאוד ומקצץ בעלויות הטיסה. התשלום עבור הטיסה ישתלם גם אם יעשה במזומן וישאיר את הריבית על התשלום בכרטיס האשראי. ניתן גם להזמין טיסות מראש ובתקופות רחוקות מיעד הטיסה המקורי. ולכוון את זמני הטיסה ליעדים של לפני או אחרי העונה ה"חמה".

ויאטנאם לכל גיל:

ויאטנאם עם השנים התאימה עצמה לכל סוגי הטיולים ולכל הגילאים. לגיל הזהב, מבוגרים, צעירים עם אופי טיול של הנאות, או למטיילים הרוצים לחוש את הארץ ולגעת בנופים. טיולי ג'יפים, שייט בנהרות, ספורט אתגרי ועוד. ויאטנאם מנסה לקלוע לטעמם של התיירים מכל המגזרים ומכל הארצות.

נוף ותרבות מרהיבים:

ויאטנאם מאופיינת בנופים עוצרי הנשימה שלה. יערות, הרים, עמקים, הצבע הירוק שולט והצבעוניות גם. התרבות הינה עדינה ומאופיינת בסובלנות כלפי זרים. ויאטנאם מציעה שלל איים קטנים לטייל ולהתרשם מן הצמחייה ובעלי החיים. אוהבי האוכל ישמחו לגלות מטבח עשיר. התרבות מלווה בפסטיבלים ומנהגים קסומים ודרמטיים וחגיגות ססגוניות.