טיסות זולות לארצות הברית

טיסות זולות לארצות הברית - איך לטוס לארצות הברית בזול

דיברנו כבר על חברות המתמחות ב- טיסות זולות ליעדים קרובים כמו יוון, קפריסין ומדינות שונות באירופה. אנו יודעים שמדובר בחברות טובות ובטוחות שהצליחו להוריד את עלויות הטיסה לאחר שצמצמו את השירותים האחרים כמו ארוחות, זיווד המטוס בפינוקים "מיותרים" וגם נחיתה בשדות תעופה קטנים יותר, מה שמוזיל את הטיסה משמעותית.

עכשיו ננסה לבדוק טיסות זולות ליעדים רחוקים יותר, כשאנו מתמקדים בתפוח הגדול - ניו יורק, ארצות הברית. נכון, חברת תומפסון הבריטית המתמחה ב- טיסות זולות לא מגיעה מישראל לניו יורק, אבל בכל זאת, ננסה לבדוק באילו מחירים ניתן להשיג טיסות לארצות הברית וכמה זה יעלה לנו.

כשאנו מדברים על טיסה לארצות הברית, יעד הנחיתה שלנו יהיה ניו יורק בדרך כלל. מחירי טיסה ממוצעים לניו יורק נעים בין 850$- 1200$, תלוי בעונה בדרך כלל. מי שמעוניין להשיג טיסות זולות לארצות הברית שלו ינסה לעשות זאת בחגים, אז המחירים מרקיעי שחקים.

מומלץ לא לקחת טיסה ישירה כיון שכזו תייקר את העסק, למרות שהיא נוחה הרבה יותר.

כיון שקיימת תחרות רבה לקו ישראל- ניו יורק, בדקנו מספר חברות כדי לראות היכן ניתן להשיג טיסות זולות לארה"ב. ההמלצה בסופו של דבר היא להיות גמיש בתאריך, כי תג המחיר מתנה בעיקר לפי פרמטר זה.

טיסות זולות לארצות הברית - התחרות

נפתח ונאמר כי התחרות תמיד טוב לצרכן הישראלי, במיוחד בתחום הטיסות. הבדיקה שכללה למעלה מעשר חברות תעופה. המסקנה שעלתה היא כי מי שיכול להיות גמיש בתאריך היציאה שלו ולא מתנגד לחניות ביניים שלעיתים יכולות להמשך שעות רבות באחת מהבירות האירופאיות יכול למצוא מחירים מצוינים וטיסות זולות.

המאבק על קו ישראל ארצות הברית תפס תאוצה בגלל התחלת הפעלת הטיסות של חברת דלתא מניו יורק לתל אביב והתחלת הפעלת טיסות הלילה של חברת אייר קנדה, מה שמאפשר לאלה שרוצים לטוס ליו יורק בטיסה לא ישירה, להגיע לשם כבר בשעות המוקדמות של הבוקר.

אגב, מי שניו יורק אינו היעד הסופי שלו יכול פשוט לדלג עליה. חברות התעופה מציעות נחיתה גם בשדות אחרים – ידידותיים יותר לאנשי המזרח התיכון.

טיסות זולת לארצות הברית – המחירים

הטיסה הזולה ביותר שנמצאה בבדיקה הייתה חברת איבריה הספרדית נכון, אומנם עוצרים 3 שעות במדריד בדרך הלוך ועוד שעתיים בחזרה, אבל 850$ כולל מיסי נמל, הם בהחלט מחיר טוב.

טיסה זולה נוספת שנמצאה היא דרך אייר בריסל הבלגית. תל אביב – בריסל – ניו יורק עבור 933$. מדובר במחיר סביר לחלוטין.

לאלה שמעדיפים דווקא חברה ישראלית, קבלו את אל על. טיסה ישירה לניו יורק תעלה לכם 999$ במבצע, שתקף גם למאי. אגב, המחירים של אל על לניו יורק נעים על קו ה-1100- 1200$ בדרך כלל.

טיסות זולות (קצת פחות) נוספות:

אליטליה – 1,000$ עם עצירה בת שלוש שעות ברומא.

אייר פרנס - 1030$ עם עצירה ממש קצרה בפאריז בשתי הכיוונים.

אנו מאחלים לכם טיסה נעימה וזולה