צבר

צבר היא חברת תיירות וותיקה מאוד בארץ שפועלת מאז שנת 1989, כחלק מחברת "המילניום השלישי" בבעלות קבוצת עזרא הראל וקבוצת גנדן ומנוהלת כיום על ידי משה הוכמן. המיזוג עם קבוצת גנדן שבין חברות הבת שלה ניתן למנות גם את ישראייר, יוניתורס, כלל תיירות, נתור, דיזנהויז ויוניטל מעניק לחברה יתרון בכך שהיא כקבוצה גדולה יכולה לתת פתרונות גלובליים רחבים ומגוון שירותים בתחום התיירות והנופש בארץ ובחו"ל.

תחומי עיסוק עיקריים של חברת צבר:

חברת התיירות צבר פועלת באמצעות מרכז הזמנות ראשי הממוקם בתל אביב ועוד 14 סניפים בפריסה ארצית. תחומי העיסוק של חברת התיירות צבר כוללים הפקת אירועים עסקיים, נופשונים למגזר העסקי והפרטי בארץ ובחו"ל, התמחות בארגון של חבילות סקי, ספורט ונופש אתגרי, הפקת כנסים מקצועיים בארץ ובחו"ל והפקה וארגון של סדנאות, ימי כייף וטיולים לחברות שונות.

כנסים ואירועים בהפקת חברת צבר:

צבר מארגנת כנסים בינלאומיים שיווקיים, מקצועיים קטנים וגדולים בארץ ובחו"ל. חברת צבר מעניקה ללקוחותיה מערך שיווקי ולוגיסטי מקצועי ומיומן לצורך ארגון הכנס מרגע השיווק דרך תכנון הכנס ועד בחירת המקום שבו הוא יערך, דרך הרשמת המשתתפים, הבאתם לכנס, הלנתם ודאגה לכל מחסורם כולל דאגה והתאמת הציוד הטכני לכנס ולבסוף ביצוע יצירתי וקפדני עם ליווי אישי צמוד עד לפרט האחרון.

צבר מארגנת אירועים של יחסי ציבור, השקות, שיווק, מיתוג ועוד. חברת צבר משלבת יכולות ארגוניות , רעיונות יצירתיים, ניסיון ותעוזה תוך הבנת צרכי הלקוח ואופיו. הצוות המקצועי של צבר בשיתוף פעולה עם הלקוח ובהתאמה למסגרת התקציב שלו למטרות האירוע, בונה את התכנים, המסרים , ההתרחשות וההתרגשות בזמן האירוע מתחילתו ועד סופו.

צבר מארגנת נופש לחברות שונות:

צבר מארגנת נופשים לועדי עובדים של ארגונים וחברות שונות במשק הישראלי. אירועי הנופש שהחברה מארגנת הם נופש בטורקיה, נופש בגליל, נופש באילת, נופש בברצלונה, נופשונים בבתי מלון בתל אביב, נופש בכרתים, נופש בים המלח ועוד.

הנופש לחברה מהווה מנוף לגיבוש עובדי החברה או הארגון והכרת תודה של מנהליה לצוות העובדים העמל כל כך קשה במהלך השנה. החברה מארגנת ומוציאה לפועל מגוון רחב של רעיונות, חוויות ותכנים יוצאי דופן לנופשונים במקומות מרגשים ומפתיעים.