טיסות זולות לטורקיה - איך לטוס לטורקיה בזול

החברות הכי זולות המטיסות כיום לטורקיה, הן free bird , onur air , Turkish airlines. הטיסות לטורקיה עם חברות אלה יעלו לכם בין 150$ ל-450$. המחיר תלוי ביעד הטיסה המדויק – איסטנבול, מרמריס, איזמיר, אנטליה או יעדים אחרים. המחירים משתנים גם לפי העונה. בדרך כלל עונת הקיץ תהיה יקרה יותר, בין 250$-400$ .

למעשה, טיסות זולות לטורקיה הן די שכיחות. בדרך כלל הטיסות הזולות לטורקיה יהיו טיסות שכר. ברוב המקרים, טיסות זולות לטורקיה יהיו במסגרת דיל – חבילת נופש. חבילות אלה מאוד משתלמות ברוב המקרים מפאת המרחק הקצר בין טורקיה לישראל.

אנו ממליצים להגיע לנופש בטורקיה בעיקר בין אפריל ליוני. גם בסתיו אפשר להגיע, מספטמבר עד נובמבר. מזרח המדינה די מושלג בתאריכים אלה ודי גשום, לכן כדאי לשם להגיע בין יולי לאוגוסט.

בחודשי הקיץ הרבה דילים מכוונים לרכסי הקצ'קר. התחנה הראשונה תהיה לאיסטנבול ומשם לטרבזון – עיר גדולה ליד רכס הקצ'קר.

מחיר דיל ממוצע לטורקיה בחודשי הקיץ הכולל טיסה ומלון בחצי פנסיון לארבעה ימים יהיה כ-450$ ליום לאדם לארבעה ימי שהיה. אם נשווה מחירים עם עיר הנופש הדרומית בישראל – אילת, נוכל לראות כי טיסה לנופש בטורקיה משתלמת יותר.

למרות כניסת מטבע היורו גם לטורקיה, עדיין מדובר במדינה זולה מאוד ובה נוף מדהים והמון מוקדי משיכה לתיירים מכל העולם. טיסה בת פחות משעה וכבר אתם נוחתים במדינה אחרת. לכן גם רכישת חבילת נופש בת שלושה ימים בהחלט יכולה להשתלם. אם אתה לא בעניין של רביצה במלון, תוכל לשכור רכב במחירים מצחיקים ממש, ולטייל בין הערים והכפרים היפים של טורקיה.

אם עדיין האופתיה הראשונה קורצת לכם, הקלאבים בטורקיה יתנו לכם את התמורה המבוקשת. אנטליה, מרמריס, בודרום, הן חלק מהמקומות המציעים מלונות מרווחים וקלאבים בהם תוכלו ליהנות מחופשה נטולת דאגות כשהכול כלול בחיר הראשוני אותו שילמתם בסוכנות הנסיעות.

אז אם יש לכם זמן (אפילו סוף שבוע שיתחיל מיום רביעי) וממש סכום לא גדול של כסף בצד, מומלץ מאוד לחפש דיל חמוד לטורקיה. התענוג שווה את המחיר לחלוטין. שתהיה לכם טיסה נעימה