טרווליסט

טרווליסט הוא אתר המתמחה למעשה בהשוואת מחירים לטיסות, נופשונים וטיולים ברחבי הארץ והעולם. אחרי שהחלטתם שהגיע הרגע לצאת עם כל המשפחה, החברים או בת הזוג לחופשה חלומית בארץ או בכל מקום אחר ברחבי העולם, הגיע הזמן לתכנן בצורה נבונה את הטיול ולהשוות מחירים לפני רכישת חבילות הנופש. טרווליסט הוא בדיוק האתר שיפתור לכם את הצורך לבדוק במספר רב של חברות נסיעות, השוואת מחירים במקום אחד.

מי הם טרווליסט?:

טרווליסט הוקמה בשנת 2005 והיא חברה בע"מ שעיקר עיסוקה השוואת מחירים בתחום התיירות בארץ ובחו"ל. טרווליסט היא חברה המפתחת טכנולוגיות חדישות ומתקדמות להשוואת מחירים בתחום התיירות ועובדת ברשת האינטרנט באמצעות האתר שלה travelist.co.il. חשוב לציין כי טרווליסט היא לא סוכן נסיעות ואין באמתחתא מלאי של עסקאות תיירות.

אתר טרווליסט הוא אתר אובייקטיבי המאפשר לציבור הגולשים לראות את הצעות התיור והנופש האמיתיות של מספר ספקי תיירות שונים וסוכני נסיעות במקום אחד. טרווליסט מציע לקהל הגולשים שלה עסקאות תיירות אמיתיות למימוש ומרכזת את כל המידע המגיע אליה מספקי התיירות השונים בצורה פשוטה ויעילה להשוואה. טרווליסט מציג את עסקאות התיירות על פי פרמטרים מדויקים שהוזנו על ידי הגולש באמצעות מנועי החיפוש באתר.

הקשר בין סוכן הנסיעות לגולש מתבצע באמצעות האתר על מנת שההזמנה תצא לפועל. לגולש ישנה אפשרות לעיין בכתב ההצעה, לבחור סוכן ומחיר על פי דירוגי הגולשים או להתקשר ישירות לסוכן בעזרת האתר על מנת לבצע הזמנה.

טרווליסט מומחה במתן שירות בסטנדרט גבוה לציבור גולשיו, כל בקשה מצד הגולשים עם פרטי העסקה שהתבצעה בעזרת האתר מקבלת טיפול מיידי ונבדקת בקפדנות עם סוכני הנסיעות ומקורות אחרים רלוונטיים.

אנשי הצוות של טרווליסט מאמינים כי שימוש מושכל במנוע של השוואת מחירים בתחום התיירות מהווה ניצול אופטימאלי של הפוטנציאל הטמון ברשת האינטרנט במגזר התיירותי. עם זאת מעורבות פעילה של דירוג הגולשים את נותני השירותים ומוצריהם השונים בונים שוק איכותי, תחרותי, יציב ואמין המביא תועלת רבה לציבור הצרכנים ולספקי התיירות בארץ.

לטרווליסט יש מוניטין וניסיון בתחום השירות האמין והאיכותי לקהל גולשיה. החברה מתחייבת להעניק לגולשים את כל המידע העדכני והאמין שייקח אותם כל הדרך אל החופשה הנפלאה הבאה שלהם.