טיסות זולות לתאילנד

טיסות זולות לתאילנד - איך לטוס לתאילנד בזול

בכל שנה מבקרים בתאילנד למעלה מששה מליון תיירים מכל העולם. מבחינת אחוזים ביחס לגודל המדינה, הישראלים הם רוב מכריע. תאילנד היא אחת המדינות המתויירות ביותר בעולם כיון שהיא מציעה לבאים עושר ומגוון עצום של חוויות, הרפתקה, עונג, ואווירה אמיתית של חופש ובזול. הייחוד של תאילנד הוא התאמתה לטעמו של כל אחד. העושר הוויזואלי שלה, הטעמים, הניגוד המשולב באופייה המראה לנו את תרבות המזרח האותנטית מחד ותרבות מערבית מאידך יוצרים חוויה מיוחדת אצל מטייל מכל מקום ורקע. לא תוכלו שלא ללכת שבי אחרי הקסם המיוחד של תאילנד.

למרות התיירות העצומה לתאילנד, נותרו בה מקומות רבים בתוליים ושווה לנסות להגיע אליהם.

איך מגיעים וכמה זה עולה?

נכון, מחירי המחיה והבילוי בתאילנד זולים. אתה יכול לחיות מעולה בסכום כסף מועט וזה כולל עיסוי על החוף, קוקטייל ומקום לינה מצוין. מה שנותר, זו הטיסה.

כולם מחפשים טיסות זולות לתאילנד. כיום, המחירים המוצעים לטיסות לתאילנד נעים בין 760$ ל-1200$. גם טיסות השכר לתאילנד לא יעלו יותר זול. בניגוד ליעדים אחרים באירופה, אין חברות המתמחות ב- טיסות זולות לתאילנד. החברות שמוציאות טיסות לתאילנד באופן קבוע וגם טיסות צ'ארטר לעיתים, הם אל על, ארקיע, אוזבקיסטן איירוויס ואיר ווסוויט, ורויאל ג'ורדניאן הירדנית.

איננו יכולים לציין מי נותנת טיסות זולות לתאילנד באופן עקבי כיון שהמחירים משתנים לפי עונה, זמן שהות של המטייל בתאילנד, מבצעים לגילאים מסוימים, תחנות ביניים וגורמים נוספים.

למשל, טיסה ישירה של אל על לבנגקוק עם שהות של חודש תעלה 1199$. לעומת זאת, אותה אל על תציע את אותו הכרטיס במבצע לגילאי 35 ומטה ושהות של עד חצי שנה בתאילנד ב-799$.

ניסינו למצוא עוד טיסות זולות לתאילנד והגענו ל "רויאל ג'ורדניאן" הירדנית שתיקח אתכם לבנגקוק (מבלי לשאול את גילכם, אלא אם אתם עד 31) ב-705$ בלבד.

המשכנו ל "אייר קטאר" המשתפת פעולה עם ארקיע ומצאנו טיסות ב-790$ למרות שהבנו שבקיץ יש במבצעים מצוינים ואפשר למצוא טיסה לתאילנד גם ב-650$.

סקרים בחברות אחרות לא מראים הבדלים מהותיים במחירי הטיסות לתאילנד, לכן כאן עליכם לבצע את העבודה.

כעקרון, אם אתם משיגים טיסה ב-650$ לתאילנד, השגתם עסקה טובה. טיסות זולות לתאילנד נעות סביב המחיר הזה. ההמלצה שלנו, אם אתם צעירים ואתם לא לחוצים על תאריך טיסה מסוים, אף אחד לא מחכה לכם בתאילנד וכבר כולם יודעים שאתם עומדים לטוס ולא משנה מתי, עקבו אחרי טיסות לתאילנד ותמתינו לדקה ה-90. בינתיים כל הפקלאות כבר ארוזות, כך שאין יותר מדי התארגנות. מקסימום אומרים שלום לאבא אימא, שגם כך יודעים על כוונות הטיסה שלכם.

תמיד ייתכנו ביטולים ומתפנים מקומות על מטוסים. טיסה זולה לתאילנד תתאפשר בדיוק במצב כזה. אתה מתקשר ביום הטיסה ושואל אם יש מקום. בהמשך אתה מתמקח על המחיר וייתכן מאוד שתקבל את מבוקשך. כך תוכל לטוס לתאילנד אולי אפילו בפחות מ-600$.