טיסות זולות לסידני - איך לטוס לסידני בזול

סידני המפורסמת הינה העיר הגדולה ביותר ביבשת אוסטרליה הממוקמת במרכז החוף המרכזי. עיר תוססת מודרנית ושוקקת חיים. ידועה בחופיה המרהיבים ובגשר סידני המפורסם.

נחשבת לאחת הערים המתויירות בעולם. סידני מושכת בקסמה הייחודי תיירים רבים וזאת בשל האקלים החמים וחופיה הקסומים. טיסות זולות לסידני לעיתים קשה למצוא אך חברות הנסיעות יוצאת מעת לעת במבצעים. מומלץ וכדאי להתעדכן מראש ולהשוות בין חברות הנסיעות ולמצוא את המחיר האטרקטיבי. וליהנות מאחת היבשות הקסומות ובעולם ולהן מספר המלצות :

הרוקס, הארבור ברידג' ומגדל התצפית:

על מנת לקבל רושם ראשוני כללי על העיר מומלץ לבלות באזור הרוקס (the Rocks), מקום התיישבותם הראשון של האירופאים בסידני, כל יום ראשון מתקיים שוק אמנים מקומי, עשיר בצבע וטעם, חפצי אמנות מרהיבים . השוק צמוד לגשר הארבור המפורסם משם תוכלו לראות גם את בית האופרה הידוע. בנוסף, במרכז העיר תוכלו להגיע למגדל התצפית המפורסם של סידני ams centrepoint tower משם תוכלו לתצפת על כל העיר היפיפייה .

בית האופרה:

סימן ההיכר של אוסטרליה , בית האופרה. אחד המבנים המפורסמים ביותר אשר נבנו במאה ה- 20 . המבנה מזכיר מפרשים של אנייה או קונכיות ונחשב לאייקון של העיר ואפילו בהשראתו עוצב לוגו אולימפיאדת סידני 2000. בבית האופרה המפורסם מתקיימים מדי יום הופעות ואירועים מיוחדים. משכנן הקבוע של ארבע הלהקות בבית האופרה: להקת התיאטרון של סידני, הבלט האוסטרלי, אופרה אוסטרליה והתזמורת הסימפונית של סידני. זהו אחד ממוקדי המשיכה הפופולאריים ביותר ביבשת אוסטרליה.

הגנים הבוטניים המלכותיים:

אחד מהגנים הגדולים במרכז סידני.סמוך לבית האופרה. למעשה מדובר בחווה הראשונה של אוסטרליה. הפארק הוקם בשנת 1788 על ידי ארתור פיליפ , מושל ניו סאות' ויילס במקור היה חווה לגידולי תירס שלא צלח. מדובר באתר מחקר המדעי והוותיק ביותר באוסטרליה .נמצא בין רחוב מאקווארי עשיר במדשאות בגודל 30 דונם , גנים אקזוטיים יפיפיים ומרהיבים שם תוכלו לחוות המון יופי ופינות חמד קטנות ושקטות ולהשקיף על סירקולר קווי ועל רחוב מקוורי.

מרכז העיר:

במרכז העיר הדרומי ל- circular Quay תוכלו להתרשם ממבנים ויקטוריאנים כבניין העירייה שקיים משנת 1847 ומבית הדואר העתיק. וליהנות ממרכזי הקניות המפוארים. מומלץ לבקר במבנה ה- Sydney Tower, הנחשב למבנה הגבוה ביותר בחצי הכדור הדרומי הנישא לגובה 305 מטרים. בקומות הראשונות מרכז קניות ובראשו תצפית פנוראמית על העיר ומסעדות מסתובבות .ליד התצפית מומלץ להגיע להייד פארק , המגרש הקריקט הראשון וכן לבית הכנסת העתיק של סידני. כמו כן לדרלינד הארבור שם נמצא האקווריום הענק של סידני (שהיה בעבר נמל) וכן לצ'יינה טאון העמוסה. האזור תוסס ועשיר במסעדות ובתי קפה להנאתכם.