טיסות זולות לשבדיה - איך לטוס לשבדיה בזול

שבדיה נמצאת בצפון אירופה. שבדיה ידועה בטבע הקסום ומרהיב העין שלה. נופים המכילים הרים, אגמים, נהרות, נחלים, יערות וירוק מכל כיוון אפשרי. שבדיה הינה מדינה מודרנית ואף מכתיבה מודרניות מהי לשאר אירופה ואף העולם. היא מראה מודרניות חברתית וטכנולוגית כאחד ונמצאת בקדמה בכל תחום בנפרד. האופי של שבדיה הינו ליברלי, בנוגע לזכויות אדם וחברה. לכן חשים מטיילים מכל הגזעים, מינים, דתות, ונטיות מיניות בנוח לטייל בשבדיה, בתחושה כי איש אינו שופט אותם מהיותם מי שהם.

אזורי טיול בשבדיה:

מציאת טיסות זולות לשבדיה יוכיחו את עצמן כמשתלמות ויחסכו במאות שקלים את עלויות הטיסה. כך יוכלו המטיילים להשקיע את מאות השקלים בטיולים בשבדיה.

-גוטלנד – האזור הדרומי בשבדיה – האזור המיושב ביותר במדינה. מחולק ל8 מחוזות ומתאפיין בנופים כפריים, טירות ומבצרים – תזכורת לשלטון הדני שחלש על שבדיה בעבר.

- סווילנד – האזור המרכזי בשבדיה – מחולק ל6 פרובינציות. לאורך החוף המזרחי ישנם כ20000 איים הפזורים לאורך החוף. עיר הבירה שטוקהולם נמצאת בחלק המזרחי בין 2 פרובינציות. בנוסף נמצא בשטוקהולם גם הנמל המרכזי בשבדיה.

- נורלנד – האזור הצפוני בשבדיה – מחולק ל24 פרובינציות. האזור הפחות מיושב בשבדיה. אך מנגד שם נמצאים רוב הפארקים הלאומיים של שבדיה, היות והמקום ידוע בעיקר בשל הטבע הפראי. בנוסף בצפון נמצאת לפלנד המוכרת והידועה.

דקה 90

דרך טיסות המוצעות ברגע האחרון בחברות התעופה ניתן למצוא שפע טיסות זולות לשבדיה ושכנותיה באירופה. אופי בחירת טיסה שכזו מתאים למטייל הספונטני שמסוגל לארוז ולטוס בו ברגע. המאפיין טיסות שכאלה הוא על בסיס מקום פנוי – כך שחברת התעופה אינה רוצה לצאת בהפסד ומפרסמת מחירים של טיסות זולות לשבדיה – בתקווה וכמעט בידיעה מוחלטת שיהיו מי שיזמינו בדקה90 מקום לטיסה.

חניית ביניים או טיסה למדינה קרובה:

עוד דרך להוזיל עלויות ולמציאת טיסות זולות לשבדיה המרתקת היא – ניתן לרכוש כרטיס לטיסה לשבדיה אך עם חניית ביניים. העיכוב שמתרחש בחניית הביניים מוזיל את עלות הכרטיס לשבדיה. העיכוב עצמו אינו צריך להיות ארוך במיוחד ויכול להיות כמה שעות בודדות.

טיסה למדינה קרובה גם היא דרך בשביל טיסות זולות לשבדיה. ניתן להגיע למדינה קרובה או שכנה ומשם להמשיך ברכבת, כלי שיט, אוטובוס, טיסה זולה יותר היישר לשבדיה. המאפיין את אירופה כי ניתן להגיע בעזרת רכבת לכל מדינה. ניתן להשקיע את הכסף שהמטייל חסך בעלות הטיסה מישראל, לקו רכבת לשבדיה ואף יישאר לו כסף לטייל בשבדיה עצמה.

לסיכום:

ניתן לצמצם את עלויות הטיסה לשבדיה, ובכך ליהנות מארץ מרתקת, עם נופך היסטורי מרשים, נוף פראי הנשמר על ידי פארקים לאומיים שהקימה שבדיה, מדינה עם ערכים לסובלנות, קבלת האחר, מדינה מתקדמת ומפותחת המהווה מודל לחיקוי לשאר ארצות אירופה והעולם. טיול של עבר, הווה ועתיד בארץ אחת – שבדיה.