הזמנת טיסות סאן דור - איך לטוס בזול עם סאן דור

כולם מכירים את האם הגדולה, פחות מכירים את הבת שלה... אם אתם מחפשים טיסות שכר זולות למגוון יעדים באירופה, לרבות לערים תיירותיות מובהקות ואטרקטיביות שלה – אתם מוזמנים להישאר אתנו, כאן ועכשיו.

סאן דור היא הבת הקטנה – גדולה למדיי כשלעצמה – של חברת התעופה הלאומית אל על. היא משמשת כקבלנית שלה כמשווקת של טיסות שכר עבורה. שירותי החברה, הן באמצעות מרכז ההזמנות שלה, ברשת האינטרנט ובטלפונים, והן באמצעות עמדת מכירה בשדה התעופה, מציעה החברה מגוון גדול של טיסות לעשרות יעדים נבחרים ובהם: אמסטרדם, ונציה, זאגרב, מילאנו, פאריס, רומא, מינסק ועוד.

סאן דור – רשת של טיסות:

אתר החברה ברשת האינטרנט מהווה מאגר בלתי נדלה של מידע ושל שירותים הכרוכים בטיסותיה. מנוע החיפוש המתקדם מאפשר איתור מהיר של טיסה לכל יעד מבוקש מהיעדים אליהם החברה מקיימת טיסות. בין אם אתם זקוקים לטיסה מהירה וקצרה לצורך עסקים ובין אם אתם מחפשים טיסה נוחה לטיול או לחופשה – באמצעות טופס מקוון תוכלו לשלוח את פרטיכם ולקבל מענה מהיר ואפקטיבי.

סאן דור זמינה עבורכם להזמנת מקומות בטיסות של הרגע האחרון. מבצעיה התכופים, כגון מבצע טיסות מוזלות באביב מאפשר למי מכם המתכננים חופשה בעונה זו להשיג טיסות זולות ליעדים נבחרים.

כמו החברות הגדולות:

אף שהיא אינה נמנית עם חברות התעופה הגדולות, חברת סאן דור מעניקה שירותי טרום-טיסה מצוינים. עם אתם נמנים עם חברי 'מועדון הנוסע המתמיד' אתם זכאים ליהנות, בין השאר, ממידע עדכני שוטף על המבצעים החמים שהחברה עורכת, שיגיע ישירות אל תיבת הדואר האלקטרוני שלכם. כמו כן חברי המועדון צוברים נקודות שאף הן מזכות אותם בהטבות.

מטוסי החברה עשויים לסייע לקבוצות ספורט שונות שחשוב להן לטוס על פי לוח זמנים מתוכנן לפרטיו, בכפוף לאילוצי המועד שבו אמורים להיערך המשחק או התחרות שבה הם משתתפים. שכירת המטוס לשימוש פרטי מאפשרת שליטה מלאה על לוח הזמנים של המראת המטוס.

הפתעה שמימית:

אם וכאשר מי מכם רוצים להפתיע נפש יקרה וקרובה – תוכלו לשכור מטוס מיוחד של חברת סאן דור שיהיה המטוס הפרטי שלכם למשך הזמן שיוסכם עליו. המטוס והשירות הנלווה שניתן ליהנות ממנו מוצע למגוון של יעדים בכל ימי השבוע. חוויה מהנה עבור מי שכסף אינו מהווה בעיה, קושי, מגבלה או מכשול עבורם והפרוטה מצויה בכיסם...

טיסותיה של החברה מתאימות למי שלא תמיד יכולים להתארגן לקראת טיסה מבעוד מועד. טיסות שכר מאפשרות למי שנאלץ לטוס בדקה - 90 להזמין מקום ולעלות על טיסה אף שלא התכונן לקראתה זמן מספיק לפני ההמראה.

באמצעות אתר החברה ומוקד ההזמנות שלה ניתן להתעדכן בכל עת על כל שינוי בלוח הטיסות, במועדי ההמראות והנחיתות. אם השיקול הכספי מנחה אתם, ודאי אם וכאשר הוא השיקול המרכזי או הבלעדי – בחירה בחברה זו היא בחירה נכונה ומתבקשת.

*הבהרה - אין האתר מייצג או קשור בשום אופן לחברה הנ"ל.