חבילות ספורט לברצלונה – כיצד בוחרים משחקים

בשנים האחרונות, אחד היעדים הפופולאריים של ישראלים לנסיעות לחו"ל היא ברצלונה. בירת קטלוניה אשר בספרד הפכה במהלך השלושים שנה האחרונות ליעד תיירותי אהוב מאוד לא רק על ישראלים אלא בכלל על תיירים מכל העולם, אך בעשר השנים האחרונות לערך, אנחנו רואים גידול נרחב במספר הישראלים שמגיעים לעיר, בין היתר בזכות קבוצת הכדורגל שלה.

ישראלים רבים רוכשים במהלך השנה חבילות ספורט לברצלונה, מדובר על חבילות שכוללות טיסות, חדר בבית מלון וכרטיס כניסה למשחק בקאמפ נואו מגרשה של קבוצת הכדורגל המקומית. ישראלים אשר רוכשים חבילות ספורט לברצלונה עושים זאת, לא רק בגלל הצלחתה הרבה של הקבוצה אלא בעיקר בגלל האיכויות שלה, פרשנים רבים מתארים את ברצלונה כקבוצת הכדורגל הגדולה ביותר בהיסטוריה ואחת מקבוצות הספורט הגדולות ביותר אי פעם. אין ספק שהקבוצה לקחה את הכדורגל רמה אחת למעלה ומציגה משחקים שהם בגדר אומנות של ממש.

בשביל לרכוש חבילות ספורט לברצלונה בצורה חכמה, צריך להסתכל לא רק על מה שהחבילה כוללת ובאילו מחירים מדובר אלא צריך להסתכל מעבר לכך, באיזו תקופה מדובר, איזה משחק, באיזה מושב ועוד. אנחנו נחלק את החלק השני של המאמרים בשביל לענות על השאלה, כיצד רוכשים חבילות ספורט לברצלונה בצורה חכמה.

על מחירים של טיסות ובתי מלון

חבילות ספורט, כאמור, כוללות חדר בבית מלון וטיסות. אך אתם יכולים לבדוק גם אופציה לפרק את החבילה, ולרכוש כרטיס טיסה ולהזמין חדר בבית מלון בנפרד, מהכרטיס למשחק, כלומר לא בחבילה. אם זאת, זה פחות משתלם ופחות זול בדרך כלל. אנשים שבוחרים לעשות זאת כך, עושים זאת אם הם מגיעים לברצלונה לתקופה ארוכה יותר מ-3-4 ימים, מספר הימים שחבילת ספורט כוללת.

לכן משתלם יותר לרכוש חבילה שלמה, מה עוד שהיא כוללת גם העברות מהשדה למלון, מה שמפחית את העלויות שלכם במידה ותחליטו לרכוש כל חלק מהחבילה בנפרד.

על בחירת משחקים

מי שמתמצא בליגה הספרדית בפרט ובכדורגל האירופאי בכלל (סביר להניח שמי שמתעניין ברכישת חבילות ספורט לברצלונה, מבין בכך) יודע שהליגה הספרדית כוללת מלבד ברצלונה עוד 2-3 קבוצות טובות, כאשר הראשונה היא ריאל מדריד, ואחריהן יש את ולנסיה ואתלטיקו מדריד. לכן מומלץ לרכוש חבילה שתכלול כרטיס למשחק של ברצלונה נגד אחת הקבוצות האלו. לחילופין אפשר לרכוש כרטיס למשחק מול אספניול, הקבוצה היריבה מהעיר.

אפשרות מרגשת יותר, היא לרכוש כרטיס למשחק בליגת האלופות, בעיקר אם מדובר בשלבים המתקדמים שלה, לשם מגיעות הקבוצות המובילות באירופה. זה אומנם יעלה את מחיר הכרטיס אך בהחלט ישתלם.

ההמלצה שלנו היא לנסות לרכוש חבילת ספורט לברצלונה שכוללת משחק נגד ריאל מדריד, לא משנה אם זה במסגרת הליגה או במסגרת ליגת האלופות, זה המשחק החשוב והגדול ביותר שיש לכדורגל העולמי להציע היום.