איך להשיג טיסות בזול סקיי סקנר

נופש בחוץ לארץ הוא אחד החלומות של כל אחד מאתנו, להסתובב בשאנז אליזה, לשוט ברחבי וונציה, להתפעל מההרים מכוסי הקרח של שוויץ או סתם להתבטל עם כוס משקה טובה ביד על החופים של קפריסין. אחד המרכיבים בתכנון נופש שכזה, שמעלה באופן משמעותי את מחירה של כל החופשה הוא הטיסה ליעד המבוקש. טיסות בין לאומיות עלולות לעלות לנו ביוקר ולמנוע מאיתנו לנפוש בחו"ל בתדירות שבה היינו רוצים. בכתבה שלפניכם נלמד אתכם להזמין טיסות בזו"ל למגוון יעדים ברחבי העולם. בואו נתחיל!

אז מה הפתרון?

כדי להזמין טיסה זולה ונעימה אפשר ומומלץ להשתמש באתר סקיי סקנר, אתר סקיי סקיינר הוא אתר להשוואת מחירי טיסות לכל העולם ומאפשר להזמין את הטיסה המתאימה ביותר עבורכם הן מבחינת נוחות והן מבחינת המחיר.

מה עושים בפועל?

חפשו בגוגל "סקיי סקיינר" והיכנסו לאתר, בדף הראשי של האתר תראו משבצות שעליכם למלא. מאיפה תרצו לטוס ולאן, כמה נוסעים אתם ובאיזה תאריכים תרצו לנוסע ולשוב. מלאו את הנתונים הנדרשים מכם ותקבלו תוצאות של הטיסות המבוקשות מכל חברות התופעה המציעות את הטיסות הנ"ל.

טיפים של אלופים

אם ברצונכם להוזיל באופן משמעותי את החופשה שלכם בחו"ל ובנוסף לכך יש לכם את האופציה להתגמש בתאריכי הטיסה והחזרה, כדאי לכם להיכנס לרובריקות של התאריכים באתר ולבחור באופציה: כל החודש. האתר יחפש את הטיסות הזולות ביותר הלוך וחזור בכל החודש שבחרתם לעיתים טיסות בימים מסוימים בשבוע או בחודש ניתנות במחיר מוזל בהרבה וכדאי לנצל זאת. בנוסף לכך באתר קיימת אופציה לבדיקת טיסה לכל מקום. היכנסו לאתר וברובריקת ה-TO בחרו באופציית ה- Everywhere. אופציה זאת בודקת את מחירי הטיסות מתל אביב לכל העולם ומסדרת אותם מהטיסה הזולה ביותר ליקרה ביותר. אופציה זאת מאפשרת לכם להזמין חופשה לחו"ל במחיר נמוך בצורה משמעותית ממחירי הטיסה הרגילים.

לסיכום אם בא לכם לנקות את הראש ולצאת לחופשה חלומית במדינה רחוקה ומעניינת אבל רוצים לעשות את זה במחיר זול ובלי לשבור את הכיס היכנסו עוד היום לאתר סקיי סקיינר.

*הבהרה - אין האתר מייצג או קשור בשום אופן לחברה הנ"ל.