שקד טורס

שקד טורס הינה סוכנות של טיולים ונופש, היא מפעילה נסיעות בארץ ובחול. שקד טורס עובדת מכיכר העצמאות בנתניה בבעלותו ובניהולו של גיל וברוב והלר ברוך. הם החלו כחברה קטנה אשר מתרחבת מיום ליום יותר ויותר. בצוות העובדים יש עובדים מקצועיים ביותר אשר הינם אדיבים, מוסריים נותנים יחס אישי לכל אחד ואחת. לחברת שקד טורס יש ארבע עשר סוכנים אשר עובדים בתחומים שונים, כל אחד וההתמחות העיקרית שלו. גם בדרום אפריקה, ארצות הברית, אמריקה הדרומית (הלטינית), ארצות המזרח הרחוק ועוד. להלן מספר שמות של העובדים הטובים ביותר:

חברת שקד טורס מפעילה אתר אינטרנט פעיל ביותר אשר דרכו ניתן למצוא את מירב הדילים הניתנים בחברה. דוגמאות לכך – טיסות, חבילות נופש, בתי מלון בחול, השכרת רכב, טיולים מאורגנים, נופש בארץ.

טיסות הלוך ושוב:

יש כמובן למצוא טיסות בכיוון אחד, או באפשרות הנוחה יותר היא טיסות הלוך ושוב. לעיתים אנו לא באמת יודעים מתי אנו רוצים לחזור ועל כן נעדיף לקחת טיסה לכיוון אחד או טיסה עם יעד חזרה פתוח עד שנה. דיל זה נוח בעיקר לצעירים בינינו אשר נוסעים לתקופה ארוכה של לפעמים עד שנה ולא בטוחים מתי הם יחזרו. לעיתים החזרה תהיה בעקבות לימודים, וכך יהיה קל יותר להחליט על תאריך יעד, או לפחות כאמור להגביל את היעד בעד שנה או חצי שנה. אך לפעמים יש כאלו שיחליטו על טיול ארוך יותר ולכן יהיה קשה יותר למקם את היעד ואז צריך באמת את צוות המומחים של שקד טורס אשר יוכלו לתת לכם עצה עם כל הניסיון הרב שרכשו במהלך השנים.

חברת שקד טורס החלה לפעול בשנת 1977 והיא חברה בהתאחדות סוכני הנסיעות של ישראל וגם בארגון בינלאומי.

חבילות נופש יחודיות:

לחברת שקד טורס חבילות נופש ייחודיות ומיוחדות, היא מגיעה גם ליעדים הרגילים כמו ורנה פריז, אבל גם למקומות אקזוטיים ופחות מתויירים, כאשר ניתן בהחלט להגיע לדילים טובים ולא יקרים במיוחד. כמובן שנעזור לכם גם להשכיר רכב ולא רק נדאג לטיסות ולמלונות. מלונות אפשר להחליט מראש, כאשר אנו יודעים בדיוק את התכנון המועדף לנו, וכמה זמן נרצה לשהות בכל מקום יהיה לנו קל יותר לסגור דילים מהארץ שבהחלט יוכלו להוזיל לנו את הנסיעה.

אבל כמובן שיש גם אפשרות לרכוש בחברת שקד טורס כרטיסי טיסה בלבד ולתכנן לכם את הטיול תוך כדי הוויתו. יש אנשים שצורת נסיעה זו עדיפה להם. הם לא רוצים להתחייב כמה זמן הם ישהו בכל מקום וכמה זמן הם ירצו להקדיש לכל אתר ואתר. וכך הם יכולים להגיע למקום ולקוות להגיע למלונות הנוחים והטובים. גם לאלו חברת שקד טורס תעזור ותכוון ותציע שמות של מלונות מועדפים בכל מקום גם בלי להזמין מראש.