הזמנת טיסות ריינאייר - איך לטוס בזול עם ריינאייר

בעבר טיסות היו נחלתן של עשירים ובעלי מעמד בלבד בגלל העלויות הכבדות של הנעת מטוסים ממדינה למדינה. למרבה השמחה, הזמנים השתנו, הטכנולוגיה התפתחה וכיום לא רק שכל אחד יכול לטוס למעוז חפצו, אלא ניתן לעשות זאת במחירים משתלמים במיוחד. טיסות כיום מישראל לאירופה הפכו לעניין שבשגרה, ובכל רגע נתון ניתן למצוא טיסה זולה במיוחד ליעדים נחשקים ברחבי היבשת בסכומים מגוחכים שנמוכים לעתים ממאה דולרים. כיום השמיים פתוחים עבור כולנו, ואנו יכולים ליהנות מחופשות מוזלות במחירים משתלמים ומועדים נוחים שמאפשרים לנו לקבל מקסימום תמורה עבור תשלום מינימלי.

כיצד זה אפשרי?

טיסה בפחות ממאה דולרים נשמעת דמיונית אפילו היום, אך היא בהחלט אפשרית, וזאת הודות לחברות לואו קוסט שמציעות טיסות ישירות וגם עקיפות במחירים שווים לכל נפש. מרבית חברות הלואו קוסט מוציאות טיסות יומיות ושבועיות ליעדים נבחרים באירופה שניתן לנפוש בהם בנחת, או לטוס מהם ליעדים אחרים שרוצים לשהות בהם. גם טיסות מיעד אחד למשנהו הן במחירים מוזלים, כך שחופשה ביעד מרוחק עם טיסת ביניים עולה הרבה פחות מאשר טיסה ישירה למקום.

בעת הרכישה של כרטיס טיסה בחברת לואו קוסט, יש לקחת בחשבון שחברות מסוימות לא כוללות את מחיר הכבודה במחיר הכרטיס, ויהיה צורך בתשלום נוסף עבור מזוודות ותיקים שאמורים להיות בבטן המטוס. יש לבדוק גם האם המיסים כלולים במחיר הכרטיס, אך במרבית הפעמים אין צורך לדאוג לכך, שכן מחירי טיסות לואו קוסט של חברות רבות כוללים גם את התשלומים הללו.

ריינאייר – לטוס לאירופה בנחת

אחת מחברות התעופה המובילות בתחום טיסות הלואו קוסט היא חברת ריינאייר שיכולה להטיס אתכם לחופשה במחירים משתלמים מאי פעם. ריינאייר מפעילה טיסות ל-185 יעדים ברחבי העולם שמתחלקות בצי של 300 מטוסים שהורכבו להגשמת חלומות.

רבות מהטיסות הן טיסות ישירות של ריינאייר מישראל לאירופה וחזרה, מנמל התעופה נתב''ג בתל אביב, וגם שדה התעופה עובדה בחיפה. הטיסות הנוחות במחירים המוזלים של ריינאייר מאפשרות לנוסעים לצאת לטיולים ספונטניים או מתוכננים מראש ליעדים אירופיים אהובים, כמו איטליה, בולגריה, אוסטריה ועוד רבים אחרים, כך שתוכלו ליהנות מחופשה חלומית מתי שרק תרצו במהלך השנה.