הזמנת טיסות רויאל ג'ורדניאן - איך לטוס בזול עם רויאל ג'ורדניאן

רויאל ג'ורדניאן היא חברת התעופה הבינלאומית של ירדן, הממלכה ההאשמית. נמל התעופה שלה ממקום בשדה התעופה בעמאן הקרוי על שם המלכה עליה. רויאל ג'ורדניאן נוסדה לראשונה בשנת 1963 ותפקידה המרכזי היה להטיס את מלכי ירדן וחברי הממשלה הירדנית אל מדינות ערב במזרח התיכון ובנסיכויות הנפט במפרץ הפרסי. מאוחר יותר החלה לטוס כחברה מסחרית ליעדים ספורים כגון: קהיר, כווית וביירות. רק בשנת 2007 הצטרפה רויאל ג'ורדניאן לאחת משלושת אגודות התעופה הגדולות OneWorld והייתה לחברת התעופה הערבית הראשונה שהצטרפה לברית. לחברת התעופה הירדנית רויאל ג'ורדניאן יש צי מטוסים הכוללים מטוסי אמבראר ברזילאים, מטוסי איירבוס ובקרוב היא תקבל מטוסי בואינג 787 הנמצאים כעת עדיין בפיתוח, שיאפשרו לה לטוס למדינות רחוקות ולטווחים ארוכים מאי פעם.

רויאל ג'ורדניאן ומדינת ישראל:

חברת התעופה רויאל ג'ורדניאן מפעילה קו טיסות על בסיס יומי בין נמל התעופה בן גוריון לנמל התעופה הבינלאומי של עמאן – עליה. חברת התעופה הירדנית רויאל ג'ורדניאן מציעה מגוון רחב של טיסות זולות ליעדים מרוחקים עם חניות ביניים לתדלוק ועליית נוסעים למדינות שונות באסיה כגון: תאילנד, אוזבקיסטן, סין, הודו ועוד. חברת התעופה של הממלכה ההאשמית רויאל ג'ורדניאן מעסיקה צוות אוויר בעל הכשרה, ניסיון, וותק ושעות טיסה מרובות. השירות הניתן על ידי צוותי הקרקע והאוויר של חברת התעופה הבינלאומית הירדנית, ברמה וסטנדרטים גבוהים והוא נחשב לאחד מן הטובים בעולם . חברת התעופה הבינלאומית הירדנית היא בעלת אישורים ביטחוניים של משרד הביטחון הישראלי ואין היא טסה מעל מדינות ערב.

חברת התעופה הירדנית, ההאשמית גאה להיות חברת התעופה הערבית הראשונה החברה באיגוד חברות התעופה העולמית. לחברת התעופה הירדנית יש סניף ישראלי הממוקם בתל אביב ומציע מגוון רחב של טיסות זולות ליעדים נבחרים וחבילות נופש אטרקטיביות למדינות רבות בעולם. לשומרי הכשרות בישראל חשוב לציין כי באופן טבעי אין החברה שומרת על כללי הכשרות במטוסיה והאוכל המוגש במהלך הטיסות של החברה אינו כשר בעליל. חברת התעופה של החברה ההאשמית תשמח להטיס אתכם בבטחה לכל יעד בעולם בנוחות, במהירות ובביטחון רב.

*הבהרה - אין האתר מייצג או קשור בשום אופן לחברה הנ"ל.