טיסות זולות לרומא - איך לטוס לרומא בזול

טיסות זולות לרומא : היסטוריה קלאסית

אחת השאלות הנפוצות אצל מי שמגיע לרומא, בירת איטליה, הוא מה עושים קודם, איך אוכלים את כל העיר כשכל מקום אליו אנו פונים העיניים שלנו לא שבעות ורוצות לראות עוד.

אז אחרי שמצאנו טיסות זולות לרומא, איפה מתחילים לטייל. ההמלצה הראשונה היא קודם כל לשבת לאכול פיצה. יש הרבה פינות חמודות ואתם תחפשו את המקומות האותנטיים יותר. איך מזהים? הולכים אחרי השפה, איפה שתשתעו יותר איטלקית שם גם תאכלו את הפיצה שלכם. אל תשכחו ! מדובר במולדת הפיצה.

ברומא יש עושר ארכיטקטוני תרבותי רב. לכן מומלץ להתחיל בגדולים ביותר כדי לא לפספס. ואם בגדולים עסקינן לכו לקולוסאום . זה האתר ההיסטורי המרשים במדינה כולה ובטח שברומא. המבנה מפואר מאוד והוא נותר שלם כבר כמעט אלפיים שנה. סיור מודרך מאוד מומלץ כך תוכלו לדעת על האירועים שהיו במקום, על קרבות האדם, הקיסרים השונים שהיו שם ועוד. הרבה מאוד מההיסטוריה של רומא עוברת דרך הקולוסאום ולא תמיד היא הייתה נעימה.

בכלל רומא היא עיר של עבר והווה שמשתלבים יחד בהרמוניה מושלמת ויש השפעה הדדית. בסביבה זו התייר משתלב מצוין במלונות אופנתיים עם נגיעות מן העבר.

טיסות זולות לרומא : יוצאים לשוק

כבר לקחתם טיסות זולות לרומא, עכשיו הזמן לקניות. בכל בוקר על הבוקר, צאו מהמלון (או שתאכלו ארוחת בוקר קודם) ולכו לשוק בכיכר קאמפו דה פיורי. שוק לא גדול אבל אותנטי למרות הסממנים התיירותיים שבו. השוק מקסים ונינוח ותוכלו לקנות אוכל טעים וטרי לכל היום. זה מומלץ למי שלא לקח מלון בפנסיון מלא.

בזווית היהודית תוכלו לסייר בסמטאות הצפופות של הגטו היהודי ובבית הכנסת הגדול של רומא שהוקם בתחילת המאה הקודמת. כיום יש שם עדיין קבילה חיה ובועטת. לא לשכוח את כיכר המשאלות.

טיסות זולות לרומא: איך מגיעים

הכי פשוט להגיע לרומא. כל החברות הישראליות מפעילות קווים לעיר. כדי להשיג טיסות זולות לרומא מומלץ לקחת טיסת שכר עם אחת החברות הישראליות: ישראייר, ארקיע, אל על או סן דור.

חברות אלה מפעילות טיסות זולות לרומא באופן ישיר וללא שום חניית ביניים. זמן הטיסה הוא בערך שעה ואתם שם. כדאי לברר על דילים, אלה לוהטים בעיקר בקיץ אז המחירים קצת פחות זולים.

טיסה נעימה