טיסות זולות לרומניה - איך לטוס לרומניה בזול

מתחשק לכם לשבור (או רק לסדוק) את השגרה? טיסות זולות לרומניה הן אופציה זמינה ומהנה. אף שהמחירים משתנים על פי העונות ובקיץ ובחגים הם עולים מעט, עדיין מדובר במחירים זולים. טיסות שכר וטיסות של הרגע האחרון יוזילו את המחירים אף יותר.

כיום , כאשר חברות טיסה רבות מתחרים עליכם, לקוחות פוטנציאליים, אין כל קושי להשיג טיסות זולות לרומניה. חברות שונות, לרבות חברות זרות המקיימות טיסות שכר, מציעות לכם טיסות ביום ובלילה.

בשנים האחרונות חל מהפך כלכלי ברומניה שהפך אותה ליעד תיירותי מבוקש ונחשק. עיר הבירה, בוקרשט, מהווה לא ק יעד תיירותי המועדף על ישראלים רבים אלא גם מוקד עסקי המושך אנשי עסקים.

חבילות נופש לרומניה:

מומלץ לחפש טיסה במסגרת חבילות נופש ייחודיות שחברות ( כגון חברת דיזנהאוז) מציעות או מבצעי טרום חג פסח מיוחדים שמציעה, לדוגמה, חברת אל על. בוקרשט מציעה לתיירים אתרי תיירות פופולאריים, מרכזי קניות, בתי קזינו, קניונים המציעים שפע של מוצרים ומותגים. היא מוקפת טבעת ירוקה של צמחייה ונחלים, אגמים גדולים המהווים גם 'פלטפורמה' לשיט ולדיג.

רומניה שווה טיסה, סליחה – טיסות. טיסות זולות לרומניה יאפשרו לכם לטעום אותה בכמה פעימות, בכמה טעימות:מערת הקרח, טירת דרקולה, פארק בוקרשט (מתאים במיוחד משפחות עם ילדים), הרי בוצאגי, המגדל הלבן בבראשוב, פארק חבלים (הסמוך לפארק המים ולגן החיות) לחובבי ספורט אתגרי, אגם ספנטה אנה,מכרה המלח בסלינק (מרהיב ועוצר נשימה ביופיו, ארמון פלש בעיר סינייה, מגדל הפעמונים בסיביו ועוד.

מרחק קצר – נוף מהמם:

טיסות זולות לרומניה הן גם טיסות קצרות, מאחר שטיסה לרומניה אורכת כשלוש שעות בלבד. אתם מוזמנים להתעדכן ברשת האינטרנט על אודות הטיסות השונות. אין הכרח לכתת רגליים בין סוכנויות הנסיעות – אפילו את מספרן של שיחות הטלפון ניתן לצמצם. חלק הארי של כל ההכנה לטיסה יכול להיעשות באמצעות המחשב הביתי שלכם, לרבות הזמנת מקום בטיסה, חדר במלון והדפסת כרטיס הטיסה.

אפשר לקבוע כי רומניה נמצאת בהישג יד וכיס. חלק הארי של הטיסות מבצעות חברות התעופה הלאומיות של שתי המדינות – אל על וטארום. חשוב לציין כי חברת הצ'ארטר של אל על, סנדור, מפעילה קט טיסות קצרות מועד, עד כשבוע, במחירים העשויים להיות זולים יותר ממחירי הטיסות הזולות עד כ – 40%. חשוב להתעדכן על מנת לוודא מקום פנוי וזמין במועד הרצוי.

הזמנות באינטרנט:

טיסות זולות לרומניה המוזמנות באינטרנט ממקומות שונים בעולם עשויות להימכר במחירים זולים להפתיע. אשר על כן, אם אתם רוצים לטוס ישירות לרומניה מישראל או לפקוד אותה במהלך טיול בארצות אירופה או בדרככם ארצה מיבשות שונות, רומניה בהחלט מחכה לכם ומציעה עצמה כיעד תיירותי לחופשה מהנה – קבוצתית, משפחתית או זוגית. אין סיבה להסס כאשר מוצעות לכם טיסות כה זולות במבחר סוגי טיסות – סדירות ושכר, כאלה שמתכננים ומזמינים אליהן מקום מראש, וכאלה שתופסים את זנבן, בדקה ה – 90.