טיסות זולות לקטאר - איך לטוס לקטאר בזול

אמירות קטאר הינה יעד תיירותי מעניין ומיוחד. קטאר הינה אחת ממדינות המפרץ האמידות ביותר. עושרה הרב מגיע מכמויות גדולות של נפט וגז טבעי המצויות בשטחה. מטיילים רבים נהנים מביקור באתרים הסטורים חשובים הנמצאים בשטח קטאר בעיקר בצידה הצפוני. מטיילים אחרים נהנים מחופיה היפים של קטאר הנמצאים במערבה.

אטרקציות בילוי בקטאר:

מטיילים המעוניינים בנופים מדבריים יותר יכולים לטייל בדרומה של קטאר ולהתנתק משגרת היומיום. נושא הספורט הימי מפותח מאוד בקטאר וקיים מבחר גדול של אטרקציות ימיות למעוניינים בכך. בילויים נוספים בקטאר הם סיורי ספארי במדבר וכן גלישה על דיונות חול מרהיבות ולבסוף לא נפקד מקומם של הקניונים המושקעים והממוזגים של העיר דוחה.

כיצד משיגים טיסות זולות לקטאר:

ישנן מספר דרכים להוזיל את עלויות הטיסה לקטאר. ישנן תקופות מסוימות במשך השנה הנחשבות תקופות תיירותיות פחות עמוסות וכדאי לנסות להזמין כרטיסי טיסה לתקופה כזו אם הדבר אפשרי. בתקופות תיירותיות מבוקשות המחירים עולים באופן משמעותי.

טיסות של הרגע האחרון:

לאורך כל השנה ניתן למצוא טיסות זולות לקטאר באמצעות הזמנת טיסות ברגע האחרון. דרך זו אינה מתאימה לכל אחד אלא לספונטניים שבינינו וכמובן לעובדים בעבודות המאפשרים גמישות. אך במידה והדבר אפשרי כדאי לנצל את ירידת המחירים סמוך למועד הטיסה. שיטה זו משתלמת ביותר מאחר והנוסעים בדרך זו נהנים מטיסה רגילה עם כל הנוחות והשירותים הנלווים.

טיסות זולות לקטאר באמצעות טיסות שכר:

קיימת אפשרות נוספת להשיג טיסות זולות לקטאר. דרך זו הינה שימוש בטיסות שכר זולות. טיסות שכר הינן טיסות הנרכשות על ידי חברות תעופה מקומיות או בינלאומיות באמצעות חברות תעופה אחרות. יש בדרך כלל הגבלות רבות לטיסות שכר - המועדים של הטיסה לא גמישים ולא מאפשרים בחירה של כל מועד הרצוי לנו. טיסות אלה יוצאות בדרך כלל ביום ראשון עד שבת או בימי חמישי עד ראשון. אם הנכם צריכים לטוס במועד שונה המחיר יתייקר באופן משמעותי.

גורם הזמן:

אם מחליטים לטוס באמצעות טיסת שכר כדאי לתכנן זאת מספיק זמן מראש. ככל שמתקרבים למועד הטיסה קשה יותר להשיג כרטיסים ומשום כך יש להחליט מספיק זמן לפני הטיול על המועדים הבאים בחשבון. טיסות שכר הן פחות נוחות באופן משמעותי מכיוון שאינן כוללות שירותים רבים הניתנים בטיסות רגילות עובדה העלולה להפריע לאנשים מסוימים.

דילים משתלמים לקטאר כדרך להוזיל עלויות טיסה:

דרך מצוינת להשיג טיסות זולות לקטאר היא להזמין דילים הכוללים מגוון רחב של שירותים ובדרך כלל גם מלונות. אופן זה של נופש משתלם מאוד ומבטיח כי מחיר הטיול לא יעלה על התקציב עליו הוחלט. קיימים דילים משתלמים למגוון אתרי תיירות בקטאר כגון דוחא - בירת קטאר המאופיינת בחופים מדהימים המוקפים עצי קוקוס, מפרץ קורניש והנמל, ארמון האמירות החדש ואתרים רבים נוספים.