הזמנת טיסות אייר קטאר - איך לטוס בזול עם אייר קטאר

אם אתם מעוניינים לטוס בזול למזרח הרחוק לדוגמא לתאילנד, הודו, סין או וייטנאם אחת מחברות התעופה המציעות כרטיסי טיסה במחירים משתלמים היא חברת התעופה הלאומית של קטאר, אייר קטאר. למרות המחירים המשתלמים והזולים שמציעה החברה לציבור הנוסעים, צי המטוסים חדיש ומפואר וחווית הטיסה מושלמת ומפנקת. חברת התעופה הקטארית נחשבת לאחת מחברות התעופה הטובות בעולם ומדי שנה מיליונים של נוסעים בוחרים לטוס דרכה.

אייר קטאר- רקע כללי:

אייר קטאר הינה חברת התעופה הלאומית של קטאר, אחת המדינות במזרח הפרסי שנוסדה בשנת 1993. קטאר איננה מקיימת עם מדינת ישראל יחסים דיפלומטים אבל מרשה לישראלים לטוס במטוסי החברה ואף לבקר בשטחה של המדינה. חברת התעופה מציעה טיסות למגוון יעדים ברחבי העולם והחברה נחשבת לאחת מחמשת חברות הטיסה הטובות ביותר בעולם המציעות לקהל הנוסעים שירות ברמה גבוהה וצי מטוסים מאובזר ומתקדם.

יעדי הטיסות שמציעה החברה לישראלים:

חברת התעופה הקטארית מציעה טיסות למגוון יעדים ברחבי העולם כאשר היעדים הנפוצים אצל הישראלים הם מדינות המזרח הרחוק, הודו, סין, תאילנד, נפאל, קוריאה ווייטנאם. מדובר ביעדי טיסה מרוחקים ומאוד פופולאריים בקרב הישראלים אשר המחיר של כרטיס טיסה ישיר ליעד יכול להגיע למאות דולרים ולכן, רבים מעדיפים לחסוך כסף רב ולטוס למזרח דרך חברת התעופה הקטארית אייר קטאר.

מכיוון שהמטוסים של חברת התעופה הקטארית אינם מורשים לנחות בארץ בנמל התעופה בן גוריון, ישראלים המעוניינים לטוס עם חברת התעופה למזרח הרחוק וליהנות ממחירים זולים ומשתלמים, צריכים לעלות על הטיסה למזרח בעמאן בירת ירדן. אם אתם מעוניינים לחסוך כסף רב כדאי לכם מאוד לעשות השוואת מחירים מקיפה באינטרנט או דרך אחת מסוכנויות הנסיעות ולראות כי אכן המחירים המציעה חברת התעופה אייר קטאר לנוסע הם הזולים והמשתלמים ביותר.

מהלך הטיסות למזרח:

אם החלטתם לרכוש כרטיס טיסה ליעד הטיול שלכם, אתם צריכים להיות מודעים לעובדה כי לא מדובר בטיסה ישירה מנמל התעופה בן גוריון ועד לארץ היעד שלכם. מכיוון שמטוסי החברה אינם מורשים לנחות בארץ, כל מי שרוכש כרטיס טיסה למזרח יעלה תחילה על טיסה של חברת התעופה הישראלית ארקיע עד לעמאן בירת ירדן. מעמאן, תעלו על מטוס של חברת התעופה הקטארית עד לשדה התעופה בדוחא, קטאר ומשם תמשיכו בטיסה עד לארץ היעד שלכם.

לסיכום:

חברת התעופה הלאומית של קטאר נחשבת לאחת מחברות הטיסה המובילות והמתקדמות בעולם. צי המטוסים של החברה חדיש ומפואר ומציע לנוסעים תנאים מעולים כמו לדוגמא מושבים נוחים ומרווחים, תכני בידור מעולים ואוכל ושתייה ברמה גבוהה. חשוב להדגיש כי למרות שלקטאר ולישראל אין יחסים דיפלומטיים ביניהם היחס שמקבלים הנוסעים הישראלים הרבים הבוחרים לטוס דרך החברה לחו"ל הוא טוב מאוד ואין שום מתיחות על רקע ביטחוני.