טיסות פרטיות מישראל למיקונוס - טיסה במטוס פרטי למיקונוס

רוצים להגיע מישראל למיקונוס ביעילות מירבית ללא עיכובים עם אפשרות למגוון פינוקים בטיסה? כדאי לכם לבדוק אפשרות של הזמנת טיסה למיקונוס במגוון מטוסים פרטיים. לרוב, טיסות פרטיות או טיסות מנהלים למיקונוס מוזמנות באמצעות השכרת או חכירת מטוס פרטי, שיהיה זמין לרשותכם עד החזרה לארץ ולכן כמובן עדיף לארגן כמה שיותר אנשים שיטוסו איתכם למיקונוס מה שיוזיל את מחיר טיסה פרטית לכל נוסע. אם אין באפשרותכם לארגן קבוצת נוסעים גדולה שתמלא את המטוס, תוכלו לפנות לאחת החברות המארגנות טיסות פרטיות מישראל למיקונוס ובמקרים מסוימים תוכלו להצטרף לקבוצת נוסעים אחרת למיקונוס.

טיסות מנהלים למיקונוס

טיסה במטוס מנהלים למיקונוס מאפשרת יתרונות רבים לאנשי עסקים מישראל שמבקרים במיקונוס בתדירות גבוהה ולעיתים אף לכמה שעות רק למטרת פגישת עסקים קצרה. טיסת מנהלים פרטית למיקונוס חוסכת זמן רב ומאפשרת נוחות מירבית לאנשי עסקים ועובדי חברות רבות הממוקמות במיקונוס ללא צורך לבזבז זמן רב בתורים עמוסים בנתב"ג. עבור מי שמתגורר צפונית לתל אביב מומלץ ביותר לבדוק אפשרות המראה למיקונוס משדה התעופה בחיפה.

לטוס לחופשה במיקונוס כמו סלבס

תמיד חלמתם לטוס לחופשה או ירח דבש במיקונוס עם טייס פרטי כמו בסרטים? טיסה במטוס פרטי למיקונוס הינה הזדמנות מצוינת להתחיל את חופשתכם עם כל הפינוקים כבר במטוס ולהרגיש כמו VIP, ללא תורים ובלי להצטופף עם עוד עשרות אלפי אנשים בנתב"ג ובנמל התעופה במיקונוס. בגלל קרבתו של האי מיקונוס לישראל התוספת עבור זוג שטס לחופשה רומנטית במיקונוס תהיה כמה אלפי דולרים בודדים בהשוואה לטיסה מסחרית רגילה ואף פחות מכך עבור משפחה או קבוצת חברים שטסים לנופש מפנק במיקונוס, כאשר אין ספק שאם תזמינו טיסה פרטית, התמורה עבור חופשה במיקונוס תהיה גבוהה הרבה יותר.

חתונה אזרחית במיקונוס

החלטתם להתחתן במיקונוס? מזל טוב!!! תשמחו לגלות שטיסה פרטית למיקונוס היא הדרך הנוחה והמפנקת ביותר להגיע לאירוע המאושר בחייכם. מטוס וטייס פרטי יעמדו לרשותכם בכל עת מרגע ההמראה מישראל ועד החזרה לארץ. תוכלו להזמין מטוס בכל רמה ובהתאם לתקציב שעומד לרשותכם ומספר קרובי משפחה וחברים שיצטרפו לשמחתכם.

הזמנת טיסה פרטית למיקונוס

הזמנות טיסות במטוס פרטי מישראל למיקונוס מתבצעות מול סוכני נסיעות שמתמחים בכך או חברות שמפעילות או מארגנות טיסות פרטיות למיקונוס ולרוב תהליך ההזמנה אינו תהליך אונליין מלא. לפני ובמהלך הזמנת טיסות פרטיות למיקונוס, השכרת או חכירת מטוס פרטי למיקונוס מומלץ לברר:

  • אודות חברת התעופה המפעילה בפועל את הטיסות מישראל למיקונוס.
  • אודות סוכנות נסיעות או החברה המארגנת את הטיסות למיקונוס, אם ההזמנה מתבצעת לא מול חברת התעופה ישירות.
  • סוג המטוס בו תטוסו מישראל למיקונוס. חשוב מאוד לבחור במטוס שיתאים לטיסה מישראל למיקונוס בהתאם למטרת נסיעתכם ומספר האנשים שיטוסו יחד אתכם, שכן זה יכול להשפיע על חווית הטיסה הכללית למיקונוס.
  • ביטוח נוסעים שיש לחברה והיקפו.
  • אפשרויות להחלפת מטוסים שיש לחברה המפעילה או המארגנת את הטיסה מישראל למיקונוס וחזרה במקרה של תקלה למשל.
  • זמינות שירות לקוחות של חברת התעופה או החברה המארגנת את הטיסה לפתרון כל בעיה שתתעורר.

מידע נוסף בנושא טיסות בתקופת משבר קורונה תוכלו למצוא כאן: