טיסות פרטיות מישראל לקפריסין - טיסה במטוס פרטי לקפריסין

רוצים להגיע מישראל לקפריסין ביעילות מירבית ללא עיכובים עם אפשרות למגוון פינוקים בטיסה? כדאי לכם לבדוק אפשרות של הזמנת טיסה לקפריסין במגוון מטוסים פרטיים. לרוב, טיסות פרטיות או טיסות מנהלים לקפריסין מוזמנות ע"י השכרת או חכירת מטוס פרטי, שיהיה זמין לרשותכם עד החזרה לארץ ולכן כמובן עדיף לארגן כמה שיותר אנשים שיטוסו איתכם לאותו יעד או יעדים סמוכים בקפריסין מה שיוזיל את מחיר טיסה פרטית לכל נוסע.

אם אין באפשרותכם לארגן קבוצת נוסעים גדולה שתמלא את המטוס, תוכלו לפנות לאחת החברות המארגנות טיסות פרטיות מישראל לקפריסין ובמקרים מסוימים תוכלו להצטרף לקבוצת נוסעים אחרת לאותו יעד.

טיסות מנהלים לקפריסין

טיסה במטוס מנהלים לקפריסין מאפשרת יתרונות רבים לאנשי עסקים מישראל שמבקרים בקפריסין בתדירות גבוהה ולעיתים אף לכמה שעות רק למטרת פגישת עסקים קצרה. טיסת מנהלים פרטית לקפריסין חוסכת זמן רב ומאפשרת נוחות מירבית לאנשי עסקים ועובדי חברות רבות הממוקמות בקפריסין ללא צורך לבזבז זמן רב בתורים עמוסים בנתב"ג. עבור מי שמתגורר צפונית לתל אביב מומלץ ביותר לבדוק אפשרות המראה לקפריסין משדה התעופה בחיפה.

חופשה בקפריסין יכולה להתחיל כבר במטוס

תמיד חלמתם לטוס לחופשה או ירח דבש עם טייס פרטי כמו בסרטים? טיסה במטוס פרטי לקפריסין הינה הזדמנות מצוינת להתחיל את חופשתכם עם כל הפינוקים כבר במטוס, ללא תורים ובלי להצטופף עם עוד עשרות אלפי אנשים בנתב"ג ובנמלי תעופה של לרנקה או פאפוס. בגלל קרבתה של קפריסין לישראל התוספת עבור זוג שטס לחופשה רומנטית בקפריסין תהיה כמה אלפי דולרים בודדים בהשוואה לטיסה מסחרית רגילה ואף פחות מכך עבור משפחה או קבוצת חברים שטסים לנופש מפנק בקפריסין, כאשר אין ספק שאם תזמינו טיסה פרטית, התמורה עבור חופשה בקפריסין תהיה גבוהה הרבה יותר.

חתונה אזרחית בקפריסין

החלטתם להתחתן בקפריסין? מזל טוב!!! תשמחו לגלות שטיסה פרטית לקפריסין היא הדרך הנוחה והמפנקת ביותר להגיע לאירוע המאושר בחייכם. מטוס וטייס פרטי יעמדו לרשותכם בכל עת מרגע ההמראה מישראל ועד החזרה לארץ. תוכלו להזמין מטוס בכל רמה ובהתאם לתקציב שעומד לרשותכם ומספר קרובי משפחה וחברים שיצטרפו לשמחתכם.

הזמנת טיסות פרטיות לקפריסין

הזמנות טיסות במטוס פרטי מישראל לקפריסין מתבצעות מול סוכני נסיעות שמתמחים בכך או חברות שמפעילות או מארגנות טיסות פרטיות לקפריסין ולרוב תהליך ההזמנה אינו תהליך אונליין מלא. לפני ובמהלך הזמנת טיסות פרטיות לקפריסין, השכרת או חכירת מטוס פרטי לקפריסין מומלץ לברר:

  • אודות חברת התעופה המפעילה בפועל את הטיסות מישראל לקפריסין.
  • אודות סוכנות נסיעות או החברה המארגנת את הטיסות לקפריסין, אם ההזמנה מתבצעת לא מול חברת התעופה ישירות.
  • סוג המטוס בו תטוסו מישראל ליעד נבחר בקפריסין. חשוב מאוד לבחור במטוס שיתאים לטיסה מישראל ליעד בקפריסין בהתאם למטרת נסיעתכם ומספר האנשים שיטוסו יחד אתכם, שכן זה יכול להשפיע על חווית הטיסה הכללית לקפריסין.
  • ביטוח נוסעים שיש לחברה והיקפו.
  • אפשרויות להחלפת מטוסים שיש לחברה המפעילה או המארגנת את הטיסה מישראל לקפריסין וחזרה במקרה של תקלה למשל.
  • זמינות שירות לקוחות של חברת התעופה או החברה המארגנת את הטיסה לפתרון כל בעיה שתתעורר.

מידע נוסף בנושא טיסות בתקופת משבר קורונה תוכלו למצוא כאן: