טיסות זולות לפורטוגל - איך לטוס לפורטוגל בזול

טיסות זולות לפורטוגל הן לא מצרך אשר בלתי אפשרי להשיג אותו. צריכים לחפש, להתעקש, להזמין אולי את הכרטיס מראש, ואולי ההפך, לחכות לרגע האחרון – אם אנחנו מסוגלים ויכולים להיות ספונטניים. אפשר כמובן למצוא סוכן נסיעות אטרקטיבי במיוחד או לנסות להשיג דיל אם נוסעים מספר חברים ביחד. בקיצור, אפשר לנסות ולהגיע ליעד - טיסות זולות לפורטוגל.

אזור ליסבון:

בפורטוגל כדאי שנתחיל את המסלול שלנו בליסבון, שהיא עיר הבירה של פורטוגל. יש מספר יעדים חשובים שכדאי שנבקר בהם. הראשון יהיה לדעתי בפארק התגליות, ששם נתן למצוא תגליות ארכיטקטוניות מיוחדות. בהמשך אפשר להגיע לאנדרטה למגלי פורטוגל, הממוקם ברובע בלם. זהו אחד המונומנטים המדהימים שיש בליסבון. אפשר להמשיך לגבעת האלפמה ולהגיע לרובע היהודי וכן למצודת סן ג'ורג' שם נראה את נוף העיר כולה.

באזור ליסבון:

בקרבת ליסבון נוכל למצוא את סינטרה שהיא בירת החופש של המלכים של פורטוגל. אפשר ללכת ולראות את ארמון פנה, במנזר הקפוצנים, בקינטה דה רגליירה, ומשם לקבו דה רוקה – זוהי נקודה ממנה ניתן לצפות אל האוקיינוס ומשם נגיע אל "גרונו של השטן" הממוקם בקשקאיש וכמובן פארק המשוררים שזהו פארק מיוחד במינו. ביום המחרת אפשר להסתובב באובידוש שהיא עיר עם חומה הקרובה אף היא לליסבון ומשם נגיע לנזרה שהוא כפר דייגים בעבר שכיום משמש כאתר לנופש.

בוא נשתה לחיים:

מאוד חשוב כאשר אנו בפורטוגל לעשות ביקור ביקבים המיוחדים שלה. נתחיל לדעתי ביין הפורט, ששמו כמובן מהעיר פורטו, הממוקמת בחוף האוקיינוס האטלנטי (צפון מערב פורטוגל). היין הומצא במאה ה שש עשרה. בתקופה של המלחמות בין אנגליה לצרפת. אי אפשר היה בתקופה זו להעביר יין מצרפת לאנגליה וכך פורטוגל החלה לשווק לאנגליה יין. הוא לא היה איכותי מספיק והם הוסיפו בדרך מפורטוגל על מנת לשמר על היין ולשפר את טעמו גם ברנדי. וכך נוצר יין הפורט. מקומות להגיע אליהם – קווינטו דה נובני, טיילורס, גרהאמס ועוד.

פורטוגל עם ילדים:

כאשר אנו מגיעים לליסבון עיר הבירה, אנו יכולים לקחת מונית שתעלה יקר למדי, או לקחת אוטובוס עם קומה שנייה שבה הגג פתוח. הילדים יאהבו את זה מאוד. האוטובוס יעצור במקומות המרכזיים של ליסבון, כך שכנראה שתוכלו למצוא במסלול זה מלון, כמובן שאם הזמנתם מראש, הדבר פשוט יותר ורק כדאי לשאול איפה כדאי לרדת בקרבת המלון. יש גם אוטובוס הנקרא סיטי ליין שכל שעה יוצא אוטובוס ואפשר לרדת בכל נקודה ונקודה וכך תוכלו להגיע ליעדים רבים ככל הניתן. בליסבון פארקים רבים.

האי מדיירה עם ילדים:

באי מדיירה ניתן לראות דולפינים וליוויתנים. לא צריך להפליג עמוק על מנת לראות את דגי המים היפהפיים....