טיסות זולות לפיליפינים - איך לטוס לפיליפינים בזול

הפיליפינים הינו אחד מיעדי התיור האקזוטיים ביותר בחו"ל. רפובליקת הפיליפינים מורכבת ממספר גדול מאוד של איים (7000) המצויים למרגלות האוקיינוס השקט. מדינה זו הינה אחת המאוכלסות ביותר– 91 מליון תושבים והיא מצויה בקשרים טובים מאוד עם ישראל בוודאי בזכות העובדה כי ישראל מעסיקה בכל שנה אלפי עובדים מהפיליפינים התורמים למדינה כוח עבודה חשוב.

טיסות זולות לפיליפינים:

תיירים רבים מעוניינים ליהנות מהחופים המדהימים, החול הלבן והחם, האגמים המרהיבים וכן מההיכרות עם התרבות המיוחדת בפיליפינים ומהאנשים הנעימים. יחד עם זאת מחיר הטיסות אינו זול במיוחד ורבים מחפשים טיסות זולות לפיליפינים והזדמנויות תיירותיות שונות.

טיסות משתלמות למנילה עיר הבירה:

רוב הטיסות לפיליפינים מתנקזות לעיר הבירה מנילה. עיר זו הנחשבת לבה של הפיליפינים הינה בעלת צביון מיוחד המשלב מזרח ומערב ביחד. מנילה נחשבת יעד תיירותי חשוב ומצטיינת במודעות אקולוגית מפותחת ויחד עם זאת פותחת את שעריה לתיירים מכל העולם. עקב מרכזיותה של עיר זו המהווה גם מרכז לאומניות הבמה, ניתן למצוא דילים מפתים ביותר למנילה.

דילים במנילה:

ניתן למצוא מגוון רחב של דילים משתלמים למנילה. רוב הדילים כוללים טיסה ושהייה במלון וקיימים גם כטיולים מאורגנים. כדאי לשריין דילים משתלמים מראש מאחר והביקוש רב, כמו כן כדאי לדעת כי ישנם דילים הכוללים טיסות פנימיות והסעות משדה התעופה למלון עובדה המוזילה בדרך כלל את ההוצאה הכללית.

טיסות זולות בעונות תיירותיות מסוימות:

כמו תמיד, מושפע מחיר הטיסה למנילה מהעונה התיירותית בה מתקיימת הטיסה. כדאי לטוס בעונה פחות מבוקשת מבחינה תיירותית אך יחד עם זאת להתחשב באקלים הטרופי של הפיליפינים אשר הינו הפכפך וקשה לחיזוי. אומנם אין חורף בפיליפינים ורוב ימות השנה מזג האוויר חם ועתיר לחות, אך גשם יורד באופן לא צפוי כפי שאופייני לאקלים טרופי.

דבר נוסף שיש להתחשב בו בחיפוש אחר טיסות זולות לפיליפינים הוא עונות המונסונים בכל אחד מאזורי הפיליפינים. מנובמבר עד סביבות אפריל המונסונים מגיעים לצפון מזרח הפיליפינים וממאי עד אוקטובר בערך המונסונים מגיעים לדרום מערב הפיליפינים.

ה"עונה היבשה" בפיליפינים:

העונה בה הכי כדאי לבקר בפיליפינים נקראת "העונה היבשה" בין דצמבר למאי. זו התקופה בה הסיכוי להיתקל בסופות טייפון הכי נמוך אך צריך להתחשב בעובדה כי בתקופה זו ישנם מספר אזורים בהם החום הופך לבלתי נסבל ובמנילה עצמה עיר הבירה, הטמפרטורות מגיעות ליותר מ 40 מעלות צלזיוס.

טיסות של הרגע האחרון:

כמו בכל יעד תיירותי אחר, גם כאן ניתן למצוא טיסות זולות לפיליפינים בדילים של הרגע האחרון. גם במקרה זה יש לקחת בחשבון כי קיים סיכון כי לא ימצא במקום בטיסה המועדפת, עובדה אשר תגרור ביטול ושינוי של התוכניות. אם מתאפשרת גמישות במועד הטיסה ובעייתיות זו נלקחת בחשבון, כדאי לשקול אופציה זו.