טיסות זולות לפילדלפיה - איך לטוס לפילדלפיה בזול

קהל הנוסעים והמטיילים הישראלי תמיד צמא למקומות חדשים אשר מספקים אטרקציות, מלונות נוחים, נופים, טבע, ערים ושאר פינוקים. טיסות זולות לפילדלפיה הינן חלק מהחיפוש בזמנים של חופשות חג וחופשת הקיץ. פילדלפיה מתאימה למשפחות, זוגות, בודדים וקבוצות. ניתן ואף מומלץ לטייל ולתור אותה באופן רגלי – ישנו שילוט רב ונוח לתייר.

פילדלפיה נמצאת בדרום פנסילבניה ארה"ב. העיר החמישית בגודלה בארה"ב. ניתן למצוא בה מוזיאונים, פסטיבלים, אירועי ספורט מגוונים, קניות, מסעדות, פאבים, פארקי שעשועים, אטרקציות רבות לילדים ולמשפחה, וגם לצעירים הבאים ליהנות מחיי הלילה בפילדלפיה.

טיסות זולות לפילדלפיה:

ניתן למצוא טיסות סדירות - הנערכות באופן שוטף וקבוע לכל אורך השנה. היתרון בטיסות אלה שניתן להזמין כרטיס מראש ולשריין מקום בטיסה. אפילו חודשים לפני – דבר היכול להוזיל עלויות במידה מועטה. אך יציאה בזמן, מינימום תקלות ועיכובים מאפיינים טיסות מסוג זה.

טיסות צ'רטר – מאופיינות בהופעתן בתקופות של חגים, חופשות, ובמועדים בהם קהל הנוסעים משתוקק לטוס ולראות עולם. הן מציעות כרטיסי טיסה זולים יותר, אך מנגד לא מציעות את כל שירותי הטיסה הנלווים הקיימים בטיסות סדירות. ניתן גם לצפות לעיכובים בזמני יציאה.

רגע אחרון - טיסות של הרגע האחרון הן כנראה המשתלמות ביותר עבור הנוסע. היות ומדובר במקומות פנויים חברות תעופה מפרסמות כי נותרו מקומות פנויים בעלות מינימאלית לנוסע – הדבר מאפשר לחברות לא להפסיד את עלות המושב שבלאו הכי שילמו עליו, ומכור אותו יחסית בזול, אך עדיין לא בהפסד. לנוסע זה משתלם – אך בטיסות מעין אלה הן לרוב יהיו צ'ארטר וילוו בעיכובים ובזמני יציאה וחזרה לא סדירים כמו בטיסות סדירות.

טיסות המשך – ניתן לחלק את הטיסה לחלקים של טיסות המשך מישראל עד לפילדלפיה. על ידי חיתוך זמני הטיסה, ניתן למצוא טיסות זולות לפילדלפיה דרך מדינות אירופה, או דרך ארה"ב, ניתן להגיע לארץ אחרת ומשם דרך רכבת, כלי שייט, או טיסת המשך להגיע בעלות זולה יותר לפילדלפיה.

מזג אוויר בפילדלפיה:

האקלים מחולק ל4 עונות בפילדלפיה. קיץ חם ולח, ישנם ממטרים גם בקיץ – אז חשוב להצטייד במטרייה לאורך כל השנה. בסתיו ובאביב נעים והחורף מאוד קר – לעיתים הטמפרטורה מגיעה מתחת ל-0, אך אינה יורדת מעבר ל 10- מעלות. חורף מושלג – לעיתים מלווה בסופות רעמים, לעיתים שלג קל.

כלכלת פילדלפיה:

הכלכלה מבוססת ברובה על זיקוק ומוצרי לוואי של תעשיית הזיקוק, מזון, שירותים פיננסיים, נמל, ושדות תעופה. בפילדלפיה קיימים 2 שדות תעופה המהווים את מוקד כניסה ויציאת התיירות ממנה. מציאת טיסות זולות לפילדלפיה הינה אפשרית היות וניתן להגיע אל פילדלפיה במספר דרכים – אויר, ים ויבשה. ניתן להגיע למדינות אירופה ודרך מדינה אירופאית לרכוש כרטיסים אל טיסות זולות לפילדלפיה. להגיע למדינה קרובה לאזור פנסילבניה ארה"ב ומשם לקחת טיסת המשך, או עיר חוף אחרת ולנסות למצוא כלי שיט ולשוט דרך נופים אחרים לפילדלפיה. תיירות מהווה נתח מן הכלכלה של פילדלפיה, ועקב כך העיר עצמה נותנת תשומת לב גבוהה לייעול השירות לתיירים המבקרים בה.