טיסות זולות לפריז - איך לטוס לפריז בזול

אני לא מכיר אף אחד שנשאר אדיש לעיר הזו, אבל מה שבטוח גם מי שמקטר עליה ובעיקר על תושביה, שומר פינה חמה בלב לעיר האורות המרצדים , עיר האהבה והרומנטיקה – פריז.

לפני שמתחילים, אחרי שאתם והחבר'ה או בת הזוג לקחתם טיסות זולות לפריז, אין כמו ארוחת בוקר אחרי הנחיתה בשארל דה גול. תפסו את אחד מבתי הקפה בשאנז אליזה או באחד הרחובות הצדדיים ושבו לארוחת בוקר עם מיץ תפוזים משובח, קפה לאטה, באגט וקרואסון עם הרבה חמאה. טעימת הפתיחה תכניס אתכם לאווירה פריזאית אמיתית. עכשיו אתם יכולים להמשיך למלון. אגב, עדיף לשבת במקום שלא הרבה תיירים יושבים בו, אלא יותר מקומיים. זה מבטיח לכם איכות. יהיה קשה קצת עם השפה אבל תשתמשו בידיים.

טיסות זולות לפריז : ויש בה הכל

איזה כינוי היא לא קיבלה, איך לא קראו לה, כמה אהבות פרחו בה. עיר האופנה, עיר האורות, המקדש של המוזיאונים, עיר הגלריות, בית ספר לתרבות בכלל ותרבות קולינארית בפרט. פריז יותר מכל עיר אירופאית אחרת היא הבירה האחת והיחידה של אירופה. למה ? כי יש בה פשוט כל מה שצריך. האדריכלות היפה ביותר, רחוב השאנז אליזה – מקדש המותגים, המוזיאונים הגדולים והנחשבים בעולם, קניוני ענק, שער הניצחון העצום בגודלו וגם שער הניצחון החדש, שכונות של אומנים, פסלים וציירים, רבעים עתיקים ועוד.

אין תייר שיוצא מהעיר ואינו מלא רושם עמוק מהחוויה. שבוע בפריז עם בת הזוג ויש טבעת. את החליפה אפשר להזמין כבר שם. את הטבעת להציע ליד מגדל אייפל שמהבהב באורותיו כבר אחרי שעת הדמדומים הראשונה.

טיסות זולות לפריז

כל חברות התעופה הישראליות מפעילות טיסות זולות פריז וזה כולל דילים, טיסות סדירות וטיסות שכר זולות לפריז. כמעט כל הטיסות היוצאות מנתב"ג הן טיסות ישירות תל אביב פריז. בכל מקרה, כדאי לצמצם עלויות ולעלות על טיסות זולות לפריז. התחרות בקו התעופה בין ישראל לפריז עובד לטובת הצרכנים וכיום ניתן להשיג טיסות זולות לפריז. כך בעבר יצאה ארקיע בעבר במבצע של 149$ לכרטיס הלוך ושוב. המחיר הממוצע בעונה הוא בין 350$- 450$ לאדם.

טיסה נעימה