/> אופיר טורס

אופיר טורס

אופיר טורס משנת 1952 ומתמחה בשירותי תיירות, פנאי ונופש, טיפול והזמנות בבתי מלון וחברות תעופה, חבילות נופש, חבילות שיט וסקי, טיולים מאורגנים, תרמילאים, מדריכים מקצועיים, השכרות רכב, ייעול השירות וסיוע באשרות כניסה ועוד.

תחת כנפיה של אופיר טורס נמצא ייצוג בלעדי של חברות נסיעות עולמיות, על מנת לשפר את שירות הטיסות ללקוחות אופיר טורס. לחברה קיימים 35 סניפים הפזורים ברחבי הארץ – מצפונה ועד דרומה. ישנו גם מרכז הזמנות טלפוני ושירות לקוחות, ואתר אינטרנט בו ניתן לקבל את כל האינפורמציה וגם להזמין בצורה מקוונת דרך האתר.

שירותי החברה:

מספקת נסיעות ליחידים, קבוצות, ארגונים, טיולים מאורגנים. החברה מפעילה טיסות שכר למספר גדול ומגוון של יעדים בעולם, ומוצאת עבור הנוסעים מלונות, מועדונים לנופש, אטרקציות, בליווי מדריכים מקצועיים המתמחים ביעדים אקזוטיים. מתמחה בתיירות חוץ ותיירות פנים בארץ. ישנו המון שיתוף פעולה בין גורמי תיירות בינלאומיים לחברת אופיר טורס, ועל ידי כך החברה מעניקה את השירות והתמורה המלאה לכספו של הנוסע. ההתמחות של החברה הינה נסיעות וטיולים ועם וותק של שנים על גבי שנים – צברו מוניטין מכובד של חברה אחראית המספקת שירות מלא ועומדת מאחורי המילה הכתובה.

תיירות פנים:

החברה מציעה את שירותי הפקות אירועים פרטיים לארגונים וחברות המובילות במשק, קיים מערך לוגיסטי שלם מההפקה ועד לרשימת הרשמה לאירועים. בנוסף החברה מארגנת גם אירועים פתוחים לקהל הרחב – בשני התחומים פרטיים וציבוריים התכנון וההפקה במלואה ללא צורך בגורמי חוץ נוספים. בתיירות הפנים החברה מציעה שלל מלונות עם חבילות נופש, מסלולי טיולים, והוספת מדריכים לליווי במידת הצורך.

תיירות חוץ:

החברה מציעה חבילות ליעדים בחו"ל כגון: סקי, שייט, ספא, תרבות, אומנות, תערוכות – ההגעה ליעדים בחו"ל דרך החברה יהיו משתלמים היות ולחברה יש הסכמים המציעים מחירים משתלמים ללקוחות החברה, עם אלפי מלונות בחו"ל. ליווי על ידי מדריכים מקצועיים מן השורה הראשונה, עם רקע, וניסיון בהדרכות קבוצות גדולות כקטנות, עם איכות שירות ומתן פתרונות בשטח.

עסקים:

לחברה יש ייצוג בלעדי של החברה המתמחה בנסיעות עסקיות הגדולה בעולם – CWT - Carlson Wagonlit Travel . לחברה זו קיימים סניפים ומשרדים ברחבי העולם. היא מספקת שירותי נסיעות עסקיות וההתמחות שלה הינה לקוחות עסקיים גלובליים. בישראל לחברת CWT למעלה מ300 לקוחות עסקיים הנהנים מן השירות, האיכות והביטחון עם שיתוף הפעולה העולמי בין שתי החברות בארץ ובעולם.

ריקושט:

ריקושט הינה חברת בת של אופיר טורס ומהווה חנות לממכר ציוד ומספקת מידע בתחום מחנאות, תרמילאים, טיולים ולחיילים. ישנם כ40 סניפים הפזורים בארץ, המספקים ציוד איכותי, עמיד, והעומד בתקנים. ריקושט הינה הרשת הגדולה בתחום.

תיירים נכנסים לישראל:

החברה מספקת שירותי קרקע לקהל התיירים הנכנסים לארץ. על מנת לשפר את איכות השירות רכשה החברה את "פלתורס" – בעלת ניסיון עשיר עם וותק בשירות לתיירות נכנסת.