הזמנת טיסות אולימפיק איירליינס - איך לטוס בזול עם אולימפיק איירליינס

אולימפיק איירליינס הייתה עד לא מזמן חברת התעופה הבינלאומית של יוון ובסיסה היה שדה התעופה הבינלאומי של אתונה. מקור שמה של חברת התעופה הבינלאומית של יוון הוא ב - 12 האלים האולימפיים. בתחילת שנת 2009 הופרטה החברה ולקראת סוף שנה זו הפסיקה את כל טיסותיה מלבד טיסות ספורות בתוך יוון. בכל שנות קיומה של חברת התעופה היוונית אולימפיק איירליינס ידעה החברה משברים כלכליים רבים, פיצולים ומיזוגים, תוכניות הבראה וארגון מחדש. מיד לאחר מלחמת העולם השנייה היו ביוון שלוש חברות תעופה שמצבן היה רע מאוד. במהלך שנת 1951 החליטה ממשלת יוון לאחד בן שלושת החברות והחברה החדשה כונתה "נתיבי אוויר לאומיים יווניים" גם חברה זו נקלעה לקשיים כלכליים ובשנת 1955 נסגרה החברה. אולימפיק איירליינס נמכרה לאייל הספנות אונאסיס ביולי 1956 ונקראה "אולימפיק איירוייז.

אולימפיק איירליינס ואולימפיק אייר:

אולימפיק איירליינס הופרטה ובעקבות כך בשנת 2009 נוסדה חברת אולימפיק אייר שקנתה חלק מפעילות חברת התעופה אולימפיק איירליינס על ידי קבוצת MIG. בימים אלו מפעילה חברת התעופה אולימפיק אייר את כל קווי טיסותיה של חברת התעופה הלאומית לשעבר של יוון אולימפיק איירליינס מלבד קווים ספורים בתוך יוון הנחשבים לקווים ציבוריים בנוסף למספר קווים לארצות שונות באיחוד האירופי. לחברת התעופה אולימפיק אייר מטוסים של איירבוס ודאש.

חברת התעופה אולימפיק אייר נחשבת כיום לחברת התעופה הבינלאומית של יוון המפעילה קווי תעופה בין נמל התעופה הבינלאומי באתונה יוון לנמל התעופה הלאומי בן גוריון. חברת התעופה אולימפיק אייר מפעילה קווי תעופה ליעדים רבים באירופה, אפריקה, אמריקה ואסיה ובתוך יוון והסביבה.