נופש ישיר

נופש ישיר זה בעצם שירות ישיר ללקוח המתמחה בדילים זולים בארץ ובח"ל עבור לקוחותיו שנהנים גם מחופשה, גם מראש שקט וגם ממחיר אטרקטיבי.

מי אנחנו?:

חברה זו הוקמה לפני למעלה מעשור והיא עוסקת כבר שנים רבות בתחום של תיירות פנים ותיירות חוץ. החברה רכשה לעצמה מוניטין רב בענף התיירות בזכות המחירים הזולים, המוצרים והשירות הטוב ביותר ללקוח. לחברה שלנו קשרים עסקיים ענפים עם ספקי תיירות גדולים בארץ ובעולם.

מה אנחנו מציעים ?:

אנחנו נציע לכם מגוון חבילות נופש ליעדים שונים בארץ ובעולם, חבילות ספא, חבילות למשפחות, טיול קבוצות, טיולי בת/בר מצווה, טיולים לגיל הזהב ועוד. חבילות הנופש חוסכות לכם הרבה כאב ראש וכסף מאחר ובתוכן כלות גם המלון וגם הטיסה. השירות בנופש ישיר הוא אישי וכל לקוח מקבל את מלוא תשומת הלב מנציגנו הרבים העומדים לרשותכם בכל עת.

נציגינו ידאגו להכנת כרטיסי הטיסה, שוברי בתי המלון והשירותים הנוספים אותם רכשתם. עליכם רק לעשות את ההזמנה אונליין או דרך נציג השירות שלנו ואת כל שאר הניירות ובלבול המוח השאירו לנו. לכם נשאר כרגע רק ליהנות.

מה תרוויחו בנופש ישיר?:

קודם כל תקבלו שירות אישי טוב ביותר. במידה ותתקלו בבעיה בחו"ל או בארץ תמיד יהיה לכם לאן לפנות ולמי לפנות. נציגינו יעשו הכל כדי לטפל בכל תקלה ובעיה שבה נתקל הלקוח. כל זאת הופך את חווית הרכישה לפשוטה ונעימה יותר.

איך תדעו שלא הפסדתם?:

בעידן הטכנולוגיה והאינטרנט מגוון האפשרויות הוא בלתי מוגבל. בעידן הטכנולוגיה ניתן להשוות מחירים בין חבילות הנופש השונות אונליין בין הסוכנים השונים, וכן ניתן לבצע את ההזמנה עצמה אונליין, דבר המוזיל במעט את המחיר. כמו כן ניתן להזמין חבילה דרך נציגינו ישירות. אלו עומדים לרשותכם בכל עת.

ההזמנה נעשית באופן מיידי. בנוסף, המחירים שלנו הם ללא תחרות מאחר והכל נעשה בצורה ישירה בין הלקוח לחברה ללא מתווכים והחברה מציעה מחירים זולים ביותר ביחס למתחרים.

נופש ישיר מספקת לכם את הדילים האטרקטיביים ביותר שקיימים. הדילים שלנו מתעדכנים בכל רגע נתון וכל אחד יכול לבחור אונליין את העסקה המשתלמת והמתאימה ביותר עבורו.