טיסות זולות למינכן

מינכן שוכנת במחוז המופלא של בוואריה בצפון גרמניה. מדובר בעיר הגדולה ביותר במחוז זה ומתגוררים בה קצת פחות ממיליון וחצי איש. אחד מסודות הקסם של העיר הוא נהר האיזר לגדותיו היא שוכנת.

נכון, לעיתים אנו מקבלים רושם אפרורי משהו כשמדברים איתנו על ערים בגרמניה: החורף הקר, המעונן והגשום, המבנים וההיסטוריה הקשה של העם היהודי במדינה זו, נותן לנו קונוטציה שלילית לעיר. מאז הזמנים השתנו. אומנם מזג האוויר נשאר אותו דבר, אבל בקיץ השמש שולחת קרניים, ומינכן פורחת, בעיקר לרגלי האגם. האנשים יוצאים החוצה, בתי הקפה שוקקים אדם, השווקים הומים ויש הרבה מה לראות.

טיסות זולות למינכן: מוקדי התיירות בעיר

העיר המתויירת ביותר בגרמניה אחרי ברלין ופרנקפורט היא מינכן ויש מה לראות בה. ראשית היא קרובה לפניני טבע והרים מוריקים. בחורף חופשת סקי מומלצת באלפים הגרמניים הגובלים באלפים השוויצריים. יש אנשים שלוקחים טיסות זולות למינכן במיוחד לחופשת סקי מהנה.

בעיר עצמה על כל יהודי חוסה לבקר בכפר האולימפי. שם תוכלו לראות היכן ארעה אחת הטרגדיות הגדולות בעולם הספורט עם רצח הספורטאים באולימפיאדה של 1972.

אזור כיכר קרל הוא היפה במינכן ושיטוט במדרחוב היפה וברחובות המיוחדים באזור. בכלל, מינכן מלאה מבנים עתיקים יפים (אלה שלא נהרסו במלחמת העולם השנייה) ויש בה מוזיאונים ובתי תיאטרון מצוינים.

אז קחו טיסות זולות למינכן, תנחתו בשלום, קחו כוס בירה ענקית, שתו לאט ובזהירות והתחילו לתור את העיר.

טיסות זולות למינכן : המסלולים

ישנן מבחר טיסות סדירות מתל אביב למינכן. אל על , סאן דור, ארקיע וישראייר מפעילות טיסות סדירות וטיסות צ'רטר לעיר. האפשרות הטובה ביותר להשיג טיסות זולות למינכן היא באמצעות טיסות שכר. רק לאחרונה יצאה חברת סאן דור במבצע יוצא דופן: כרטיס ראשון ב-490$, לאדם שני 299$ והכרטיס השלישי 199$ - מבצע משתלם בטיסת שכר. מבצע כזה נכנס בקטגוריה של טיסות זולות למינכן.

מספר חברות תעופה אירופאיות מטיסות אף הן למינכן. בראשן חברת התעופה הלאומית הגרמנית לופטהנזה שמרחיבה את פעילותה בישראל ומוסיפה טיסה שבועית ישירה נוספת למינכן. ריבוי קווי התעופה ישראל- מינכן עובדת לטובת הלקוח הישראלי שמקבל טיסות זולות למינכן וזמני המראה ונחיתה גמישים בכל ימי השבוע.

אנו מאחלים לכם טיסה נעימה