טיסות זולות למולדובה - איך לטוס למולדובה בזול

בין רומניה לאוקראינה ממתינה לכם אחת המדינות היפות באירופה – מולדובה. ייתכן כי רבים מכם מכירים את שם בירתה, קישינב בהקשר הביטוי 'פרעות קישינב' , שהתחוללו בשנת 1903, כביטוי לאנטישמיות רצחנית, בחסות השלטונות ובעידודם. בואו לרכוש טיסות זולות למולדובה ולא תתאכזבו.

טיסות זולות למולדובה מוצעות במשך כל השנה, לרבות טיסות שכר, אשר מי שמתכוונים לטוס בהן צריכים לדעת כי ייתכנו שינויים של הרגע האחרון במועדיהן. ברשת תוכלו למצוא את כל המידע המבוקש שיסייע לכם לתכנן טיול או חופשה במולדובה. הטיסות הזולות מוצעות וזמינות גם ואולי בעיקר המסגרת דילים וחבילות נופש, שבהן מוזלת עלות הטיסה.

מי מכם שהם חובבי (קל וחומר – מקצועני) יין עשויים להשתכר מסיור במולדביה, אשר ייצור היין הוא אחד ממאפייניה ומהווה ענף היוצא מספר אחת שלה. במקומות רבים ייצור היין מהווה את מקור הפרנסה העיקרי; רחובות רבים נקראים על שמם של זני ענבים. מתחת לאדמה כרויים ובנויים מרתפי יין רבים וסיור בין יקבים הוא אחת האטרקציות המועדפות על תיירים.

למי מתאימות טיסות זולות למולדובה?

אם עלות הטיסה מהווה שיקול מרכזי בבחירת סוג הטיסה ומועדיה – תוכלו לתפוס מקום פנוי בטיסות צ'ארטר רבות, אשר מאפשרות לכם לטוס במועדים הנוחים לכם, כגון בסופי שבוע, בחופשות ובחגים, שבהם צפויים עומסים בטיסות הרגילות. יש מי שחסרונות הצא'רטר מהווים יתרונות עבורם, לרבות לאנשי עסקים הנדרשים לטוס לפגישה קצרה או לחתימה על חוזה. על אף שהטיסה במסגרת הצ'ארטר קצובה ומוגבלת בזמן, היא מספיקה בהחלט לצרכיהם של אנשי עסקים.

ממשק החיפוש של טיסות בכלל וטיסות זולות למולדובה בפרט מאפשר למי מכם שרוצים להתכונן לטיסה בראש שקט ורגוע כאשר מרב הפרטים הטכניים של הטיסה סגורים מבעוד מועד לעשות זאת ללא קושי, מהמחשב הביתי.

טופס ההזמנה המקוון מאפשר לחפש טיסות של חברה מועדפת, להזמין כרטיסים לבני כל הגילים ולשלם בעבורן מבעוד מועד. אם מקובל לכנות את העולם ככפר גלובאלי - האפשרות להסדיר טיסות מבעוד מועד מצדיקה את כינויו ככפר וירטואלי, אשר כל מקום בו נגיש וזמין לכל אחד ממחשבו האישי.

גם אם זה עתה נודע לכם כי עליכם לטוס למולדובה – לרשותכם בכל עת מבחר טיסות זולות של הרגע האחרון. גם חובבי כדורגל יודעים כי בדקה ה -90 עדיין נמשך המשחק וניתן לשנות את תוצאתו. גם עבורכם, הנוסעים, מבצעים של הרגע האחרון וטיסות של הדקה האחרונה מהווים אופציה לטוס בשלום ולשוב בשלום.

משהו ללב ולנשמה היהודית:

גם אם זמנכם במולדובה קצוב וקצר – אל תחמיצו את הביקור בשוק הפרחים הססגוני בקישינב, המציע ים של פרחים מעוצבים ומסודרים להפליא. אם אתם פוקדים את הבירה בסוף השבוע תוכלו להתפלל בבית הכנסת היהודי המצוי ברחוב חב"ד לובביץ', ובו ממוקם אתר הנצחה לקורבנות הפרעות שאירעו בשנת 1903.