הדקה ה 90 - טיסות זולות

דילים מיוחדים בדקה ה90 לחצו כאן

בשור סוכני הנסיעות וסוכנויות הנסיעות ההולך ופורח מדי שנה בישראל, בולטת במיוחד חברה אחת שנתמחה בנישה מיוחדת בתחום התעופה, והיא נקראת הדקה ה-90. החברה הוקמה כדי לתת מענה לכל אלה שמשום מה לא הזמינו טיסות בזמן, שיש להם טיסה דחופה ובלתי צפויה או שפשוט התעכבו מדי בהזמנת הכרטיסים. הדקה ה-90 , אם כן , צברה התמחות בנושא מרכזי : דילים וטיסות של הרגע האחרון. באתר של הדקה ה-90 או עם נציג שירות של המשרד תוכל לראות או לשמוע מדי יום הצעות לטיסות, דילים לטיסות המשלבות מלון, הדרכה, ורכב במקום היעד בארץ ובחו"ל.

חברת הדקה ה-90 הייתה הראשונה בישראל שעבדה בסגנון השיווק הישיר ללא מתווכים ולכן גם בלי פערי תיווך מיותרים שעלולים ליקר את הטיסה משמעותית. הדקה ה-90 עובדת בשיתוף מלא עם הגופים הרציניים ביותר בתחום התיירות בישראל ומחוצה לה. השיטה המרכזית בה החברה משווקת את חבילות הנופש והטיסות היא שיווק ישיר דרך האינטרנט.

אתם נכנסים לאתר הדקה ה-90, בוחרים את יעדי הטיסה, הטיול והתאריכים הרצויים, לכם ומזמינים כרטיס ישירות מהאתר – ללא מגע יד אדם או מענה טלפוני.

גם אם אין לכם חיבה מיותרת לאינטרנט, הדקה ה-90 מפעילה מענה טלפוני אדיב שייתן לכם את מלוא המידע ויאפשר רכישת כרטיסים דרכו. חברת התיירות הדקה ה-90 עובדת בשיתוף פעולה הדוק כבר כמה שנים עם אתר YNET השייך לידיעות אחרונות.

הדקה ה-90 היא חברה בהתאחדות סוכני הנסיעות בישראל וחברה גם כן ב- IATA העולמי.

מה מציעה חברת הדקה ה-90 ?

כל מה שקשור בחברת תיירות אפשר לקבל ב- דקה ה 90: חבילות נופש הכוללות בין היתר את הטיסה, המלון, רכס שכור, טיול מאורגן ועוד. טיסות ליעדים שונים בארץ ובעולם וגם טיולים מאורגנים במבחר גדול של יעדים בישראל אירופה, דרום אמריקה, ארצות הברית ועוד. טיסות במחירים אטרקטיביים וטיסות של הרגע האחרון. בנוסף לשירותי טיסה ושירותי נופש, אפר להזמין דרך הדקה ה-90 פשוט מלון בכל איזור בארץ וממגוון עצום של בתי מלון בישראל. שירותי השכרת רכס הם חיוניים בהרבה מאד טיסות ברחבי העולם, החברה דואגת גם להשכרה ממיטב החבות בעולם – הרכב ממתין לך בנמל בו אתה נוחת.

בנוסף, דואגת לך הדקה ה-90 לביטוח רפואי בזמן השהות בחו"ל. אז אם נתקעת, יש לך טיסה דחופה ולא מתוכננת, אתה רוצה להשיג דיל טוב ובזול, טיול מעניין בארץ ובחו"ל עם מיטב המדריכים, מלון טוב ומומלץ או חברת השכרה ביעד הנחיתה, הכתובת שלך היא חברת הדקה ה-90 – מלונאות, טיסות ונופש בארץ ובעולם.