טיסות זולות למילאנו - איך לטוס למילאנו בזול

טיסות זולות למילאנו : הכי אופנתית באירופה

תיירים מכל רחבי העולם וגם מישראל מוצאים את עצמם עולים על טיסה למילאנו איטליה ויש להם סיבות טובות במיוחד. מילאנו היא העיר הגדולה באיטליה אחרי רומא כמובן. העיר נמצאת בחלקה הצפוני של איטליה וסמוך אליה משתרע אזור התיירות המוביל באיטליה הלא הוא חבל טרייסטה שטוף המלונות הקרוי על שמו של האגם הזורם לכל אורכו. בעיר מילאנו מתגוררים קרוב למיליון וחצי איש שמקנים לה צביון ייחודי באירופה.

העיר מילאנו משלבת מגוון מוקדי משיכה שיחד יוצרים מרקם ייחודי מאוד שמושך מטיילים רבים מכל רחבי העולם. אלה לוקחים טיסות זולות למילאנו ונהנים מעיר אופנתית במיוחד, בעיקר בתחום עיצוב הפנים וההלבשה לסוגיה. מילאנו מציעה שפע מסעדות עם אוכל מקומי מקורי, מבנים עם ארכיטקטורה מרשימה, כיכרות ענקיים, חיי לילה מגוונים, חנויות של אופנה עילית ובכלל העיר אלגנטית והאנשים מתלבשים כמו בז'ורנל. אנחנו לא מדברים על הצעירים במיוחד שמסתובבים על טוסטוסים ומפלרטטים עם כל מה שזז.

טיסות זולות למילאנו : מוקדי תיירות

נכון, מילאנו לפני הכל היא מרכז עסקים איטלקי, והרבה מאוד אנשים שלוקחים טיסות זולות למילאנו באים במטרות עסקיות, כנסים ואירועים, אבל מילאנו היא עיר מלאה אטרקציות לתיירים. בין מוקדי המשיכה המרכזיים של העיר זה הקתדראלה הגוטית העצומה ולידה מרכז הקניות המפורסם של העיר כבר מאות שנים. בית האופרה לה סקאלה, מצודות יפות ושרידים רבים מהתקופה הרומית המפוארת. חובבי הספורט מומלץ לבקר בסאן סירו. משיגים טיסות זולות למילאנו ונהנים ממגוון מוקדי המשיכה שהזכרנו ועוד.

טיסות זולות למילאנו

מאוד פשוט להגיע למילאנו. טיסות זולות למילאנו יוצאות מדי יום מנתב"ג ומגיעות ישירות אל העיר. חברות התעופה הישראליות מפעילות קווים ישירים וטיסות סדירות למילאנו והמחירים נעים בין 399$ ל-500 $. טיסות זולות למילאנו אפשר להשיג באמצעות הזמנת כרטיסים בטיסות שכר. חברת אליטליה הייתה מטיסה בעבר ישירות למילאנו אך היום טיסותיה עוברות דרך רומא. זמן הטיסה למילאנו הוא ארבע ורבע שעות, קצר ולעניין ואתם בעיר אלגנטית ויפה.

אנו מאחלים לכם טיסה נעימה.