מנו ספנות - הפלגות נופש

במידה ואתם מחפשים הפלגות נופש איכותיות, כדאי לכם מאוד לחשוב על מנו ספנות, חברת הפלגות הנופש הפופולארית והמובילה בישראל.

אוניות מנו ספנות

לחברת מנו ספנות יש 2 אוניות נופש מפורסמות שמשמשות להפלגות הרבות של החבר ולפינוקים הרבים שניתן למצוא באוניות אלו.

אוניית גולדן איריס - אוניה שבה ניתן למצוא הכל, החל מארוחות מלאות ומפנקות ודרך בילויים בבריכה או בחדר הכושר ופשוט ניתן ליהנות בצורה יוצאת דופן באוניות של מנות ספנות. ניתן למצוא גם: דיסקו, מועדוני נוער, הפעלות לילדים , חדרים מרווחים, הופעות ממיטב אמנים שמגיעים לנופש, מגרשי ספורט על האונייה, אינטרנט, דיוטי פרי ועוד.

בנוסף ישנה את אוניית רויאל איריס- אוניי ה שנחשבת לאוניית הפאר של ישראל עם מועדוני לילה, דיסקוטקים, ארבע ארוחות ביום , בריכות שחייה ועוד.

יעדי מנו ספנות

מנו ספנות היא חברת הפלגות נופש הגדולה ביותר בישראל ובשל האיכות שלה והרמה הגבוהה שהיא מציגה, חברת מנו ספנות מוציאה הפלגות נופש כמעט לכל אורך חופי הים התיכון, החל מקפריסין, יוון , קרואטיה ועד לספרד וצרפת.

אין ספק שמגוון היעדים הרחב של מנו ספנות מעמיד אותה בתור החברה האיכותית ביותר ומאפשר לאנשים שמעוניינים להזמין הפלגות נופש לבחור ממייטב הערים היפות באירופה וליהנות מטיולים מרתקים, הפלגה מעניינת, אטרקציות מרהיבות באונייה של מנו ספנות ובחופים השונים, כי מה יותר טוב מלקחת חופשה של הפלגת נופש לחופי הקסומים והחמים של הים התיכון בתקופת הקיץ וליהנות מהפלגה מרתקת.

בין היעדים הפופולאריים ביותר ניתן למצוא את ברצלונה - מה כבר לא נאמר על אחת מהערים היפות ביותר באירופה.

אחת הערים הקסומות ביותר עם מגוון רחב של אטרקציות מעניינות, החל מתרבות, ספורט וחופים מהפנטים, מנו ספנות מוציאה מגוון חבילות נופש ישירות לברצלונה כאשר אפשר לשלב את זה עם חופשות לפאלמה דה מאיורקה שגם ליעד זה מגיעה מנות ספנות.

יוון - אולי היעד הפופולארי ביותר להפלגות נופש בחברת מנו ספנות ובכלל, יוון היא מדינה שנמצאת קרוב לישראל וכלן רבים מעדיפים לצאת בהפלגה ולא בטיסה, וליהנות מהפלגה מרתקת וכמובן מנופש באיים היוונים, בחופים הקסומים, ברודוס , ליהנות מהאוכל היווני ועוד.