טיסות זולות למלטה

בשנים האחרונות גילו ישראלים רבים את קסמה של מלטה ואת יופייה. היא מהווה אפוא יעד תיירותי נחשק עבור רבים מהם. אף שמדובר באי קטן, אשר מספר תושביו נאמד ב -400.000 בלבד, יש המכנים אותו כ"המוזיאון הפתוח הגדול בעולם". מלטה היא חופים, נופים, אתרים ארכיאולוגיים, כנסיות, גנים, מרינה מרהיבה, פארקים ואטרקציות. לא בכדי הכריז ארגון אונסק"ו על מלטה כעל אתר לשימור מורשת עולמית.

טיסות זולות למלטה עשויות לעניין מי מכם הרוצים לבלות בה חופשה משפחתית או ירח דבש רומנטי. מלטה מציעה לתיירים אתרים מרשימים ובהם: תיאטרון מנואל, קתדרלת סן ג'ון, הנחשבת ליפה ולמרשימה שבין הקתדרלות, ארמון הנשיא והפרלמנט, מבצר סנט אלמו (ששימש אתר לצילומי חלק גדול מהסצנות של הסרט 'אקספרס של חצות').

טיסות זולות למלטה מאפשרות לכם לסייר בעיירות ובכפרים הסובבים את עיר הבירה, ולטה. גם חברת הטיסות הלאומית שלה, 'אייר מלטה' מפעילה טיסות מישראל למלטה בעונת התיירות, שבה קיים ביקוש גובר לטיסות.

אחת הדרכים המומלצות לתכנון טיסות זולות למלטה היא לפנות אל סוכני נסיעות של חברות גדולות ולאפשר להן לתכנן עבורכם נתיב טיסה קצר ולהכין עבור משפחתכם מסלול טיולים אטרקטיבי באי. באמצעות החברות ניתן להזמין חבילות נופש הכוללות, טיסה, השכרת רכב ובתי מלון.

טיסה זולה – אופציה מצוינת:

תמיד פתוחה וזמינה עבורכם הדרך לחפש טיסות זולות ברשת האינטרנט. אם חשוב לכם להיערך מבעוד מועד, תוכלו לתפור ביסודיות ובקפידה את חליפת הנופש המתאימה לכם ביותר.

בממשק האינטרנטי תוכלו למלא את פרטיכם ואת הפרמטרים החשובים לכם ותקבלו אל תיבת הדואר האלקטרוני שלכם הצעות שמתוכן תוכלו לבחור את המתאימה לכם ביותר. תוכלו לתכנן את מסלול הטיול שלכם, ליהנות מחופים יפים, מסיור בעיירות דייגים, לטעום מהאוכל המקומי הטעים, לפגוש אנשים מעניינים, לארגן לינה במלונות הטובים.

מי מכם שהמושג טיול מאורגן מהווה עבורם חלופה טובה - יכולים ליהנות מחבילה הכוללת טיסה, סיורים מודרכים באתרים אטרקטיביים וסידור במלונות. לחלופין ניתן להזמין גם חבילת נופש עצמאית, שבה מוצעת טיסה במחיר מפתה ורכב שכור שממתין לכם בשדה התעופה.

מי שרואים בטיסה רק אמצעי להגיע ממקום למקום לא יתקשו לוותר על מנעמיה המזומנים לטסים במחלקות ראשונות של חברות הטיסה השונות ועשויים להסתפק גם בטיסות שכר, שמחיריהן זולים יותר מאשר מחירי הטיסות הרגילות.

טיסה ברשת:

ברשת תוכלו להשוות בין מחירים שמציעות לכם חברות שונות ולבחור מהן את הטיסה הזולה המתאימה לכם. לאחר הבחירה תוכלו להזמין מקום בטיסה, לתכנן באמצעות הרשת את החופשה שלכם ולקבל ישירות אל תא הדואר האלקטרוני שלכם את כרטיסי הטיסה.

אחד היתרונות המובהקים של זמינות המידע ברשת האינטרנט הוא היותו מעודכן און ליין. לפני שאתם מתכננים לצאת מהבית אל שדה התעופה לטוס או לקבל את פניהם של השבים מטיסה תוכלו להתעדכן במועדים הסופיים של המראת המטוס או נחיתתו.