מג'יק 1 הפסיקה את פעילותה בשנת 2011. כל הכתוב אודות מג'יק 1 מתאר באופן כללי את פעילותה בעבר שאינה קיימת עוד.

מג'יק 1 - הפלגות נופש

אם אתם מחפשים חופשה חלומית שתענה על כל הבקשות שלכם אבל תהיה גם קצת חופשה שונה, חופשה מיוחדת ולא רגילה- אז כדאי מאוד שתחשוב על חופשה נהדרת עם חברת מג'יק 1.

חופשה שכל מה שיש בה הוא פשוט הפלגה נפלאה על ספינות הים של מג'יק 1, ספינות שלוקחות אתכם אל מחוזות נפלאים וגורמים לכם ליהנות מהשהות שלכם באמצעות בית מלון על המים וזה מממש כך.

בית מלון שצף על המים וגורם לכם ליהנות מחופשה לאים הקרובים ולמדינות על אגן הים התיכון, ליהנות כמו שאי אפשר ליהנות מטיסה אל יעדים באירופה, ליהנות מהשמש, מהים התיכון הקסום , מהנופים המרהיבים, לבקר בעירים השוכנות על חופי הים התיכון במדינות הקרובות ובמדינות אירופה ופשוט לרכוש נופש מיוחד מאוד שאי אפשר לשכוח ולצבור המון חוויות, וכל זה כמובן באמצעות.

יעדי מג'יק 1

אם בוודאי שואלים את עצמכם, לאן כבר אפשר לנפוש באמצעות הספינות של מג'יק 1?, אז כדאי לדעת שחברת מג'יק 1 שנחשבת לאחת החברות המובילות ביותר בתחום הספנות והשיט מציעה מגוון של יעדים באזור הקרוב אלינו בקפריסין ויוון, איים ומדינות קסומות שמושכות אליהם תיירים רבים מהאוויר ומהים ומושכות תיירים שרוצים להגיע אל השמש החמימה, אל התרבות המרתקת של המקומיים וליהנות מנופש קסום.

חברת מג'יק 1 מציעה מגוון יעדים כאשר בין היעדים ניתן למצוא את:

איה נאפה - אחד היעדים המפורסמים והפופולאריים ביותר לחופשה ובעיקר לצעירים. עיר קסומה מאוד שנמצאת באי הקסום לכשעצמו קפריסין. החופים של איה נאפה מרהיבים מאוד, יש תיירות שוקקת מאוד שמאפשרת לצעירים ומבוגרים כאחד להגיע לאיים וליהנות מכל מה שהם מחפשים החל מתרבות נופש וים, בילויים בחופים, סקי מים, צלילות, וכמובן מסיבות רבות וחיי לילה סוערים שמתאימים מאוד לצעירים.

לימסול - חופי העיר לימסול נחשבים למושכי תיירות רבים באמצעות ספינות מג'יק 1 אך פחות מתאימה לצעירים. שכן בעיר תמצאו הרבה מוזיאונים, טיילות מרשימות, פאבים ומסעדות וגם קרנבלים ותערוכות יין מהאיכותיים ביותר בעולם, העיר לימסול בהחלט מתאימה לביקור גם במסגרת הפלגה ישירה של נופש באמצעות מג'יק 1. ישנם כמובן עוד יעדים רבים בקפריסין וגם ביוון.