טיסות זולות למדריד - איך לטוס למדריד בזול

את זירות מלחמות השברים כבר ראיתם ? עיר המשלבת יופי ספרדי עם עדינות אירופאית כבר ראיתם ? טאפס משובח כבר אכלתם ? אם לא, הגיע הזמן שתגיעו למדריד, וכדאי שתעשו זאת כשאתם מחפשים טיסות זולות ומשתלמות למדריד – העיר האגדה וקפוצת הכדורגל.

מדריד היא בירת ספרד וזהו גם מושבו של המלך, בית המשפט העליון והפרלמנט הספרדי. מדובר בעיר הבירה הגבוהה ביותר באיחוד האירופי והיא מתנשאת לגובה של 670 מטר מעל פני הים.

העיר אומנם צעירה יחסית לערים אחרות בספרד והיא הוקמה במאה ה-16, אך מאז היא התפתחה יפה מאוד גם בפן האקונומי מודרני תעשייתי וגם התחום האומנותי תרבותי, כשהיא משקפת את שני הצדדים כולל היסטוריה מפוארת בנאמנות ובגאווה.

טיסות זולות למדריד – יש הרבה מה לראות

מדריד משקפת למעשה את רוב רובה של ספרד. לחובבי האומנות שבכם מדובר בגן עדן של ממש, ואתם יכולים להסתובב שם ימים שלמים בגלריות מגוונות, מוזיאונים, וציירים רבים. למי שאחרי סיאסטה טובה יש כוח לבילוי לילי מסעיר, גם כאן יש למדריד מה להציע: מועדונים, בארים, מסעדות ומסיבות עש אמצע הלילה.

מקומות מומלצים לטיל הם הגנים הבוטניים שנמצאים על שטח עצום ומכילים שפע של צמחיה שכמותה לא ראיתם. כיכר ספרד היא מוקד משיכה אדיר לתיירים ויש בו את פסלי דון קישוט, סאנשו ויוצר הספר מיגל דה סרוונטס. הארמון המלכותי של מדריד מרים בעוצמתו וביופיו. יש בו 2800 חדרים, ספריה מלכותית גנים מופלאים ולא הכל פתוח לקהל הרחב. לחובבי הכדורגל חובה לראות משחק בבירנבאו. אולה.

טיסות זולות למדריד : המסלולים

ישנן מגוון טיסות ומסלולים שיובילו אתכם למדריד. חלק מהטיסות ישירות תל אביב- מדריד ובחלקן חניות בינים בערים אירופאיות אחרות. כך למשל תוכלו לקחת טיסות זולות למדריד דרך מילאנו, בריסל, פאריז ועוד. אחת הדרכים המומלצות להשיג טיסות זולות למדריד היא בטיסות שכר היוצאות מישראל תכופות. ישנם דילים מצוינים שכוללים טיסה הלוך ושוב, מלון וארוחת בוקר. בעונה יוצאות מספר טיסות למדריד וכדאי לעקוב אחרי מבצעים הנחות ו- טיסות זולות למדריד, גם אם זו טיסה של הרגע האחרון.

טיסה נעימה