הזמנת טיסות לופטהנזה - איך לטוס בזול עם לופטהנזה

לופטהנזה – חברת התעופה הגרמנית,אחת מהחברות הגדולות בעולם, היא בעלת צי של 500 מטוסים ו79.000 עובדים בכל שלוחותיה בעולם. החברה מקיימת טיסות ל 300 יעדים ביותר מ 100 מדינות בכל רחבי העולם ול 18 יעדים בתוך הארץ בשנים 2008 ו 2009 זכתה החברה בתואר חברת התעופה האירופית הטובה ביותר.

מדובר בחברה שהיא שם דבר לטיסות איכותיות ובטיחותיות. הנוסעים נהנים מהקפדה של כל עובדי החברה, איש בתחומו, על אמות מידה מחייבות ומחמירות בתחום האיכות והבטיחות. הזמנת טיסה במטוסי החברה מאפשרת לכם לישון בשקט לקראת הטיסה ובמהלכה.

לופטהנזה הטמיעה ראשונה (מחוץ לארצות הברית) בצי מטוסיה את מטוסי הבואינג, המהווים עד היום את חלק הארי של מטוסי החברה. נוסעים ישראלים רבים וכאלה המבקשים להגיע אליה נהנים מכ 20 טיסות שבועיות סדירות בקו ישראל גרמניה, בנוסף לטיסות שכר המאפשרות גם לנוסעים של הרגע האחרון ליהנות משירותי הטיסה הזמינים של לופטהנזה.

חברה חדשנית:

חברת לופטהנזה, השוקדת כל העת על ייעול מערכותיה ושכלולן במגמה לחסוך בעלויות מזה ולהעצים יכולות לרווחת הנוסעים מזה, דוגלת ברכישתם של מטוסים גדולים, העשויים להכיל מאות נוסעים. כך רכשה החברה מטוסי איירבאס 380, הנחשבים למטוסי הנוסעים הגדולים ביותר בעולם.

נוסעים אשר זכו לטוס במחלקת העסקים במטוסי החברה מעידים על נוחות מרבית: המושב נפתח למיטה, מציעות אינטרנט אלחוטי מהיר שמאפשר גלישה ברשת האינטרנט גם כשהמטוס מצוי מעל האוקיאנוס. דאגתה לרווחת הנוסעים ומאמציה המתמידים להבטיח שירות איכותי ומפנק באה בין השאר לידי ביטוי בתחום המזון: החברה ידועה בעושר תפריטיה ובגיוונם, ובראשן מנות דגל שמכינים שפים מקצועיים. ביטוי נוסף לאיכות החברה הוא בשישה טרקליני יוקרה למחלקת העסקים וטרקלין מיוחד למען הנוסעים הנכנסים, מרכז מחשבים, עשרות מקלחות ועוד.

ארץ אטרקטיבית לטיסות:

גרמניה מהוו יעד אטרקטיבי לתיירים רבים. עריה המרכזיות הן ערים מערביות לכל דבר בחזותן ובצביונן. ישראלים רבים מוצאים בה כר להתפתחות מוזיקלית ויש בה לא מעט סטודנטים ישראלים. קיומה של חברת התעופה לופטהנזה המקיימת טיסות קבועות לישראל וממנה מאפשרת להם, כמו גם לאנשי העסקים מהארץ הטסים לזמנים קצרים וקצובים או לשהייה ממושכת לטוס ברוגע ובנוחות.

לופטהנזה נחשבת לחברת תעופה בטוחה, המצטיינת, בין השאר, באיכות השירות של דיילותיה. בסיסה הראשי של החברה ממוקם בנמל התעופה של פרנקפורט, שהוא שדה התעופה השני בגודלו באירופה, שממנו יוצאות טיסות המשך למאות יעדים ברחבי העולם.

העיר מהווה מרכז גדול לירידים ולכנסים בינלאומיים. היות ששדה התעופה ממוקם כ -12 ק"מ בסך הכול ממרכז העיר ניתן למצוא בסביבתו בתי מלון רבים, העשויים להקל על התיירים הפוקדים את העיר למצוא סידור שהייה ולינה נוח.

בסניף החברה בישראל תוכלו לקבל כל מידע על אודות החברה ושירותיה וכמו כן תוכלו להתעדכן באתר האינטרנט שלה און ליין, על שינויים במועדי הטיסה, הקדמות או איחורים וכדומה.