טיסות זולות לירדן - איך לטוס לירדן בזול

מדינת ירדן שכנתינו משכבר ימים, הינה יעד תיירותי מרתק במיוחד. ירדן משופעת באתרים ארכיאולוגיים מיוחדים המושכים אליה תיירים ממקומות רבים בעולם. נופה של ירדן משופע הרים ובעל צביון מדברי מיוחד המעניק תחושת שלווה וניתוק מבורך מחיי היומיום המעיקים.

ראויה במיוחד לציון העיר פטרה החצובה בסלע וידועה כאחת משבעת פלאי העולם.

טיסות זולות לירדן ובירתה-עמאן:

עיר הבירה של ירדן היא עמאן בה מצויים אתרים ארכיאולוגיים נחשבים כגון התיאטרון הרומי. בעקבה ניתן ליהנות מאטרקציות ימיות שונות, צלילה וספורט ימי, זאת בנוסף לחופים המדהימים והמים הצלולים המשרים רגיעה לנפש ולגוף. ניתן למצוא טיסות זולות לעמאן ולעקבה דרך חברות תעופה שונות אך בדרך כלל משמעות הדבר ויתור על נוחות מסוימת בטיסה.

מציאת טיסות זולות לפי עונות תיירותיות:

כמו בכל יעד תיירותי גם מחיר הטיסות לירדן מושפע מעונות תיירותיות שונות. בעונות עמוסות מחיר הטיסות גבוה יותר ובעונות תיירותיות מבוקשות פחות ניתן למצוא מחירים סבירים יותר על הטיסות.

טיסות בדקה ה90:

לאורך כל השנה ניתן למצוא טיסות זולות לירדן על ידי הזמנת טיסות ברגע האחרון. אין ספק שדרך זו להשגת טיסות זולות לירדן אינה מתאימה לכל אחד ומצריכה ספונטניות וגמישות רבה בתכנון הנופש. אך במידה והדבר אפשרי, שיטה זו משתלמת ביותר מאחר והנוסעים בדרך זו נהנים מטיסה רגילה עם כל הנוחות והשירותים הנלווים.

טיסות שכר לירדן:

קיימת אפשרות נוספת להשיג טיסות זולות לירדן. דרך זו הינה שימוש בטיסות שכר או בשמם הנוסף טיסות צ'רטר אשר זולות באופן משמעותי מטיסות רגילות. בטיסות שכר יש בדרך כלל הגבלות רבות- המועדים של הטיסה מותאמים לרוב לימי החופשה ולא יאפשרו גמישות במועד החזרה. טיסות אלה יוצאות בדרך כלל ביום ראשון עד שבת או בימי חמישי עד ראשון. אם הנכם צריכים לטוס במועד שונה המחיר יתייקר באופן משמעותי.

גורם הזמן הינו משמעותי ביותר ולכן רצוי לבדוק מספיק זמן מראש מהם מועדי הטיסה האפשריים במחיר המוזל והמשתלם ולשריין בזמן מקומות בטיסה הרצויה. ככל שמתקרב מועד הטיסה אוזלים הכרטיסים וכך הסיכוי לנצל את הטיסות המשתלמות גדל. יש לזכור כי החיסרון בטיסות שכר אינו רק מועדי טיסה מוגבלים, בטיסות אלו יש בדרך כלל פחות שירותים ונוחות מופחתת באופן ניכר.

טיסות זולות לירדן באמצעות דילים משתלמים:

דרך מצוינת ליהנות ממחירי טיסה אטרקטיביים לירדן היא להזמין דילים הכוללים בדרך כלל מלונות, הסעות והעברות. אופן זה של נופש משתלם מאוד ומבטיח כי מחיר הטיול לא יעלה על התקציב עליו הוחלט.

קיימים דילים רבים לירדן וכדאי לבחור דיל המתאים לאופי הטיול הרצוי לנו. לדוגמה דיל לחובבי הים יתמקדו בעקבה המאפשרת שפע של אטרקציות ימיות בחופים יפיפיים, לעומת זאת חובבי הארכיאולוגיה ייהנו מטיול הממוקד באתרים ארכיאולוגיים מרתקים.