יסות זולות ליפן - איך לטוס ליפן בזול

יפן הינה אחת מיעדי התיור הפופולאריים ביותר. צביונה המיוחד המשלב תרבות מסורתית עתיקה וקסומה יחד עם הקדמה הטכנולוגית המאפיינת את יפן, הופכים מדינה זו ליעד מבוקש במיוחד. יחד עם זאת מרחקה של יפן מהארץ מייקר את מחיר הטיסה ליעד זה באופן ניכר עובדה המדרבנת אנשים רבים לחפש טיסות זולות ליפן.

כיצד מוזילים את עלויות הטיסה ליפן ?

מחיר הטיסה ליעד זה מושפע מגורמים רבים. עונות השנה, אירועים מיוחדים המתקיימים במדינה זו כגון פסטיבל או-בון המתרחש בקיץ, שבוע הזהב הנחגג בסביבות סוף אפריל, ראש השנה האזרחית או חגים מסוימים המושכים תיירים רבים. דרכים נוספות למציאת טיסות זולות ליפן הינן טיסות שכר מיוחדות וטיסות ברגע האחרון.

השפעת עונות השנה על מחיר הטיסות:

לעונות השנה משקל רב כאשר מזמינים טיסה ליפן. מכיוון שבחורף היפני קר מאוד והקיץ היפני חם ודביק באופן מעיק למדי המחירים בתקופות אלו זולים במיוחד. יש לשים לב כי קיים יתרון בתקופות אלה מבחינת העומס באתרי התיירות, עובדה שאין לזלזל בה עקב העומס הרב באתרי התיירות ב"פיקים" מסוימים במשך השנה והקושי במציאת מקום לינה.

האביב והסתיו כעונות תיירותיות ביפן:

העונות הנעימות ביותר לתיור ביפן הינן האביב והסתיו. באביב מזג האוויר מתבהר, הרחובות היפיפיים מנוקדים בפריחת עצי הדובדבן וללא ספק הטיול בערי וכפרי יפן בתקופה זו מענג במיוחד. יחד עם זאת יש לדעת כי תקופה זו הינה עונת החופשות של היפנים ומשמעות הדבר עומס רב באתרי התיירות השונים.

הסתיו היפני נעים מאוד אף הוא, צבעי השלכת הפסטורליים צובעים בזהב את רחובות הכפרים, מזג האוויר נעים וחווית הטיול בהחלט מענגת ומדהימה. בתקופה זו אתרי התיירות פחות עמוסים וניתן בהחלט למצוא מקומות לינה ביתר קלות לעומת האביב.

טיסות שכר ליפן-הדרך הזולה והיעילה:

טיסות שכר או בשמן הנוסף טיסות שכר, הן טיסות המופעלות על ידי חברות תעופה מקומיות או חברות תעופה בין לאומיות אשר משכירות מקומות בטיסות ולעיתים אף מטוסים שלמים דרך חברות אחרות. עובדה זו מאפשרת את הוזלת העלות של הטיסה עבור נוסע יחיד ורבים מנצלים עובדה זו על מנת להוזיל את עלות הטיסה.

טיסות של הרגע האחרון:

לספונטניים שבינינו שמורה דרך נוספת למציאת טיסות זולות ליפן. בדרך זו מחכים סמוך למועד הטיסה המבוקש ורק אז מזמינים מקום בטיסה. בדרך זו ניתן להוזיל באופן משמעותי את עלויות הטיסה ולהשיג במחיר משתלם תנאי טיסה משופרים לעומת טיסות שכר. כמובן שדרך זו אינה מתאימה לאדם אשר אינו עובד בעבודה המאפשרת גמישות בלוח הזמנים.

יחד עם האפשרות למציאת דילים ואפשרויות טיסות זולות, כדאי לקחת בחשבון כמה שווה לנו להוסיף על מנת לזכות בטיסה בתנאים נוחים עם תאריך יציאה הידוע מספיק זמן מראש וכמובן תוך התחשבות בעונות הנוחות לתיור ביפן.