טיסות זולות לאיטליה - איך לטוס לאיטליה בזול

אם חשקה נפשכם להגיע לארץ המגף היפהפיה אך לעשות זאת עם טיסות זולות לאיטליה יש כמה דברים שצריך לשים לב אליהם. דבר ראשון ומרכזי הוא תאריך היציאה מן הארץ. אם נצא בתאריך שהוא לא בתקופת השיא, יש סיכוי רב למצוא דילים נהדרים של טיסות זולות לאיטליה. אנו כמובן נצטרך לשים לב בעונות שהם אינם השיא, היכן בכל זאת יש מקומות שמומלץ לטייל בהם ושלא יקלקלו לנו את הנאת הטיול. כמו כן, כדאי לנו להזמין מראש את הכרטיס ובכך לחסוך עלויות רבות. דבר חשוב לא פחות זה לבדוק עם כמה וכמה סוכני נסיעות כדי להגיע לדיל הטוב והאטרקטיבי ביותר. איטליה היא ארץ גדולה ומגוונת. אנו ננסה לשים לב לדברים מרכזיים בכל איזור ואיזור.

טיסות זולות לאיטליה – איזור סיציליה:

באזור סיציליה היפה והרומנטית ניתן לטייל לאורך כל השנה. סיציליה הינו למעשה אי. בדרום אנו נרצה להגיע לכנסיית סן ג'ורג'יו אשר נמצאת במודיקה. כמו כן כדאי לנו לבקר במוזיאון האמנות שבמקום. אפשר בהמשך להגיע עם הרכב לגשר המיתרים שברגוסה איבלה שהוא אחד הגבוהים באירופה. לא נשכח כמובן לבדוק את הגלידה הסיציליאנית המתמחה בשילוב יינות סיציליאניים בגלידת דיויני.

טיסות זולות לאיטליה – איזור מילאנו:

במילאנו מאוד נוח להסתובב, ואפשר גם ללא רכב היות ומירב האתרים החשובים מרוכזים יחדיו. לא נוותר כמובן על הדואומו (כיכר) בה נמצאת הקתדרלה הראשית, שהיא מרהיבה ועצומה. כדאי להגיע לגלריית ויטוריו עמנואלה, שהיא בהחלט מיוחדת במינה וכמובן להגיע לאופרה דה לה סקלה המפורסמת. מומלץ להגיע לקסטלו ספורצסקו – מצודה עתיקה גדולה מאוד ומרהיבה ביופייה. כמובן שאי אפשר לוותר על ה"סעודה האחרונה", התמונה המפורסמת ביותר בעולם, אולי פרט לאחת שנמצאת בפאריס...

טיסות זולות לאיטליה – איזור פירנצה (חבל טוסקנה):

איזור פירנצה מתובל באומנות יפהפיה ומיוחדת. חשוב מאוד לא להיכנס אליה עם רכב. כדאי מאוד להשקיע במלון במרכז פירנצה ולבלות בהליכה ברגל במהלך הימים. אפשר כמובן לחסוך ובהחלט ניתן למצוא מלונות של כוכב אחד או שניים כדי לא להגיע למחירים גבוהים מדי. ולהתפנק בעיר המיוחדת והקסומה. מאוד פשוט להתמצא בעיר. פשוט להגיע למרכז אינפורמציה בעיר שיסמנו לכם את המקומות העיקריים והחשובים. לא לשכוח את הדואומו המרכזי, שזה לגמרי מסטר פיס, ואי אפשר בלי ציור שיצייר אותנו אחד הציירים שנמצאים שם במהלך שעות היום. והנה מספר מקומות נוספים: מגדל הפעמונים, כנסיית אורסן מיקלה, פיאצה רפובליקה ופיאצה סטרוצי, כיכר סניוריה, ארון וקיו והאופיצי, גשר פונטה וקיו, ארמון פיטי ועוד.

טיסות זולות לאיטליה – איזור ונציה:

כמובן שאי אפשר לוותר על האזור המיוחד והיפה. בוונציה מומלץ להזמין מלון מראש, שוב לא חייבים להזמין מלון יקר ובהחלט אפשר להזמין מלון עם כוכב אחד או שניים שיכלול ארוחת בוקר. את השאר אנו נמצא ברחבי העיר. מספר יעדים מרכזיים: כיכר סן מרקו המדהימה, שני איים צמודים לוונציה שמומלץ לבקר, ולסיום בל נשכח את האזור היהודי בוונציה.