איסתא - טיסות זולות

אשת טורס הוקמה בשנת 1987. מעסיקה צוות מקצועי ומיומן המתפרש על פני 10 סניפים הפזורים בכל חלקי הארץ בערים המרכזיות, הקימה 2 מרכזי מכירות טלפוני – בתל אביב ובאשקלון. בנוסף מעניקה שירות לדוברי עברית, אנגלית ורוסית. הדבר נועד להקל על הנוסעים לחו"ל למתן מידע מדויק ואמין, ובנוסף נועד להקל על תיירים המגיעים לארץ המבקשים את שירותיה של אשת טורס המעניקה שירותי קרקע מצוינים לתיירות נכנסת.

לקוחות החברה:

אשת טורס הינה ספק מורשה של משרדי ממשלה בתחום של נופש מאורגן וקבוצתי, צבא הקבע, משרד הביטחון ומשטרת ישראל נהנים מאשת טורס כספקית לנופש התקציבי שלהם.

ארגוני עובדים כגון מועדון צרכנות הוט, קופת חולים, בזק, חבר. בנוסף נמנים על לקוחותיה גם מן הסקטור העסקי כגון בנקים, חברות ביטוח, והיי טק.

כל הנזכרים לעיל הינם לקוחות חוזרים היות והשירות והאיכות אשר הובטחו אכן מומשו, רמת מלונאות גבוהה, אטרקציות, בניית חבילות לארגונים וחברות.

לקוחות פרטיים, מהמגזר הציבורי, הדתי והערבי. אשת טורס מעמידה מערך לוגיסטי ואנושי מהטובים שקיימים בארץ.

תיירות חוץ:

אשת טורס מספקת ומתמחה בארגון והפעלה של טיסות שכר וחבילות נופש למספר יעדים באירופה ובאגן הים התיכון. מוצאת יעדים חדשים ובונה תכנית משתלמת הכוללת טיסות שכר ומציאת מלונות ברמה איכותית וגבוהה עם כל השירותים הנלווים ובניית חבילות נופש.

החברה מציעה את שירותיה בטיסות, השכרת רכב בארץ היעד, שירותי קרקע, טיולים מאורגנים – מעניקה לנוסע את מלאי השירותים הניתנים בתחום התיירות.

מרכז הזמנות ומכירות:

נופש ישיר – מרכז הזמנות טלפוניות מעניק את שירותיו בצורה ישירה על מנת לבצע הזמנות נופש בחו"ל וכל זאת עם מתן ייעוץ של יועצי נופש מקצועיים. בנוסף מפעילה החברה אתר אינטרנט המעניק גלישה נוחה עם כל המידע לגבי חבילות נופש, יעדים בארץ ובחו"ל, מחירים, סוגי מלונות – וכמובן רכישה בצורה מקוונת המספק נוחות ללקוח המעוניין לרכוש כרטיס ולשמור את מקומו בטיסה או בנופש אשר בחר. האתר מאובטח ושמירת פרטיות הלקוח הינו הדבר החשוב ביותר.

סוכני נסיעות ומשרדי נסיעות:

החברה משווקת לסוכני נסיעות בכל רחבי הארץ את חבילות הנופש של החברה. על ידי חבילות נופש בארץ ועם טיסות שכר לרחבי אירופה ואגן הים התיכון – סוכני הנסיעות מקבלים עסקה שלמה, ללא צורך להוסיף כלום – עסקה שתוכננה מ-א' ועד ת'. מתחילתה ועד סופה ללא צורך לדאוג לכלום.

תיירות בארץ:

החברה מעמידה מרכז הזמנות טלפוני ממוחשב עם צוות של יועצים ואנשי מקצוע בתחום המתמחים בנופש בארץ. הסכמי עבודה רב שנתיים עם וועדי עובדים וחברות גדולות הנהנות ממחירים משתלמים. לחברה קיימים הסכמי עבודה עם יותר מלמעלה 200 מלונות בארץ, וחדרים המוקצים עבור החברה לאורך השנה. ארגון אירועים וכנסים על פי דרישת לקוח – מיצירת רעיון ועד הקמת האירוע כולל השירות הכרוך בו.