טיסות זולות לאירלנד - איך לטוס לאירלנד בזול

אירלנד מקום קסום עם אגדות מסתוריות, גמדים שובבים אוהבי שיכר, אגדות עמים ותרבות של נופים ויצורים דמיוניים. פולקלור עשיר, אנשים חמים וחייכנים, נופים עוצרי נשימה – אירלנד היא מקום נפלא ואכן שווה את ההשקעה במציאת טיסות זולות לאירלנד, על מנת ליהנות ממש שיש לאירלנד להציע. אירלנד היא אי הנמצא בצפן האוקיינוס האטלנטי. המפריד בין בריטניה לאירלנד הינו הים האירי. החומר האנושי והנופים באירלנד מציעים אפשרות לטיולים מסוג קסום ומרענן. אירלנד עצמה הינה יעד תיירותי ומובנית תיירות.

דבלין :

עיר הבירה של אירלנד מהווה מוקד תיירותי הן מבחינת הארכיטקטורה והן מבחינת תרבות וחברה. קיימים מוזיאונים רבים,פאבים, מסעדות, מלונות, אכסניות, ניתן לבקר במבשלות בירה ולטעום מהתוצר הלאומי המפורסם של אירלנד – בירה גינס. קיים מרכז מבקרים גדול ומרשים בדבלין הרוצים לדעת אודותיה ועל ההיסטוריה שבה. דבלין היא עיר המתאימה לכל סוגי המטיילים – צעירים, משפחות, מבוגרים ומטיילים עצמאיים.

טיסות זולות לאירלנד – אופציות:

דקה 90 :

על מנת למצוא טיסות זולות לאירלנד ניתן להיעזר במחשב ככלי עזר יעיל וזמין. ניתן להיכנס לאתרי דקה90 או דרך חברות תעופה – ולמצוא כרטיסי טיסה מוזלים עקב מקומות פנויים שנותרו, ועל כן החברות מעוניינות למלא את המטוס ומוזילות את מחירי הטיסה. הדבר מתאים למהירי החלטה – כל שנותר הוא לרכוש את העסקה דרך האינטרנט – גם פה נחסכת עמלת התיווך – לארוז להשקות את העציצים ולטוס.

חניות ביניים:

ישנן טיסות שהן אינן ישירות לאירלנד. משמע יש חניות ביניים – עצירה במדינה אחרת להעלאת והורדת נוסעים, או לשם תדלוק, ועל ידי כך נוצר עיכוב בטיסה היכול להימשך מספר שעות בודדות. החנייה והעיכוב יוצרים הוזלה במחירי כרטיסי הטיסה וכך ניתן למצוא טיסות זולות לאירלנד ולהוזיל עלויות טיסה.

טיסות LOW-COST:

טיסות שבהגדרתן מוזלות. ומדוע? ישנן חברות תעופה שמתמחות בטיסות מוזלות. מוציאות מטוסים קטנים במינימום שירותים נלווים. במידה והנוסע יהיה מעוניין בארוחה בזמן הטיסה הוא ישלם עליה בנפרד, ולא יהווה חלק מעלות כרטיס הטיסה. העלאת מטען למטוס ילווה בתשלום נוסף – כל פועל יוצא של הזמנת שירות במטוס תעלה לנוסע תשלום נוסף – ומצד שני חברות אלו מוציאות על בסיס יומי טיסות זולות לאירלנד ובכך חוסכות כסף רב לציבור הנוסעים. מי מאלו שירצו לשדרג את תנאי הטיסה פשוט יוסיפו תשלום- ועדיין בסופו של דבר יחסכו כסף מאשר טיסה רגילה.

הגעה לארץ שכנה – במינימום עלות:

ניתן להגיע בטיסה למדינה קרובה, ומשם לקחת טיסה או כלי שיט לאירלנד. ניתן למצוא מדינות במזרח אירופה שבהן עלות הטיסה הינה זולה יחסית, או ארץ שאינה מוקד תיירותי נחשק כל כך, ומאותה ארץ לקחת טיסה לאירלנד – כמובן שמומלץ לברר לגבי אשרות כניסה, ולגבי עלויות טיסה מאותה ארץ לאירלנד, והאם קיימות טיסות לאירלנד.