טיסות זולות לתאילנד

טיסות זולות להודו - איך לטוס להודו בזול

זה לא משנה כמה אתם מוכנים לחוויה של השתחררות מהתרבות המערבית ולוותר על ההנאות הקטנות כמו שימוש בשירותים נורמאליים, חדר נקי ומסודר ואפילו מזגן, הודו מכינה לכם הפתעות להן אפילו אתם שכבר מוכנים לכל, לא ציפיתם. הודו מפתיעה אפילו את טובי הטיילים ברבגוניותה, בצבעוניותה, בגודל, בעוצמה, במרקם המטורף של האנשים, הקאסטות, הדתות, האוכל, המסלולים ומה לא.

למעשה, אם אתם מסתדרים עם הודו, עברתם את בחינת הכניסה למזרח. החיים בהודו מאד זולים ובסכום להם תזדקקו למחיית יום אחד בישראל, תוכלו לחיות קרוב לחצי חודש בהודו ולעיתים יותר. רק מה, כדי להגיע לחבל הארץ המדהים הזה צריך לעלות על מטוס, ותפקידנו הוא לתת לכם מידע על טיסות זולות להודו.

רק לפני כן אנו רוצים להזכיר כי ביקור בהודו עדיף בתקופת החורף בין אוקטובר לפברואר הקרירים יותר. הקיץ בהודו הוא די סיוטי מבחינת מזג האוויר.

דיברנו על טיסות לאנגליה, קפריסין, יון ותורכיה ומדינות נוספות הסמוכות לישראל. אבל, האם טיסות זולות ליעדים רחוקים יותר כמו הודו, אפשריות ואם כן, כמה זה יעלה לנו ?

בבדיקה שערכנו בחפשנו אחר טיסות זולות להודו גילינו בין השאר את חברת air west האוקראינית שמפעילה טיסות לשלל יעדים בעולם מנמל הבית שלה שבקייב, אוקראינה.

מישראל מוציאה החברה מספר טיסות להודו כשהנחיתה מתבצע בניו דלהי ויש חניית ביניים באוקראינה. הכרטיס פתוח לתקופה של עד חודש והוא עולה 610$, כולל מיסים ודמי ביטחון.

אם מדברים על טיסות זולות להודו, תמיד תשימו לב לחברת תעופה טובה וזולה שנקראת air jordenian – החברה הלאומית הירדנית. היא תטיס אתכם לבומביי ולדלהי ב-520$ בלבד. צריך רק לעקוב אחר המבצעים ולשים לב לעונות. שוב, עדיף חורף.

הטיסות היקרות יותר הן גם אלה הפתוחות מבחינת תאריך חזרה ושאינן מוגבלות בעונה. כך תוכלו לקנות כרטיס טיסה באל על ב-899$ או בשירותי התעופה התורכיים במאה דולר יותר.

חברת ארקיע ואייר קטאר מציעות יחד דילים טובים לצעירים, לארבעה חודשי שהות ב-749$.

אם אתם לא לחוצים בזמן ויש לכם את הפנאי לבדוק עוד, פשוט תנסו "לצוד" טיסה טובה. הכי טוב זה להתקשר ביום הטיסה כשהתיקים כבר מוכנים ולבדוק מה הוא מחיר של כרטיס ברגע האחרון – למקרה שמישהו ביטל טיסה. אם מצאת משהו באזור ה-550 – 650$ זהו בהחלט מחיר מצוין

מידע על כל הדילים האפשריים ל- טיסות זולות להודו ולמזרח כולו ניתן לקבל בחברות המובילות בתחום, ביניהן FLYEAST, FLY2INDIA וחברות נסיעות נוספות.

אנו מאחלים לכם טיסה נעימה וזולה להודו.