טיסות זולות להונגריה - איך לטוס להונגריה בזול

הונגריה – ממוקמת במזרח מרכז אירופה, שטחה מתפרש על 93 אלף קמ"ר. מונה כ10 מיליון תושבים, וגובלת עם 7 ארצות: רומניה, סלובקיה, אוסטריה, אוקראינה, סלובניה, יוגוסלביה וקרואטיה. ההיסטוריה של הונגריה מתחילה אי שם בשנת 1000 לפנה"ס. ההתיישבות הראשונה – מאז נכבשה הונגריה מאות פעמים, על ידי עמים ותרבויות חדשות וכאלה שנכחדו, התרבות ההונגרית היא ערב רב של תרבויות, מנהגים, ועמים – מכאן הרב גוניות של הונגריה בנוסף לנופים טבעיים עוצרי נשימה.

לא רק בודפשט:

כבודה של העיר בודפשט בהונגריה במקומה מונח – זוהי עיר מרתקת עתירת היסטוריה, אדריכלות, תרבות ונופים עירוניים משכרי עיניים ומפתחי צמא לעוד. אך לא רק זאת יש בהונגריה – נהר הדנובה המפורסם מהווה מוקד תיירותי עצום, כפרים, מישורים ירוקים, הרים, אגמים, יישובים ציוריים, אנשים חמים, מסעדות, מטעים עצומים, כרמים ויקבים על הדרך בה מטיילים ניתן לעצור לטעום ולקנות. הונגריה בנוסף מתפארת במרחצאות שיש בה, ספא, ובמעיינות החמים אשר מהווים מוקד תיירותי עצום אליו מגיעים מכל העולם דרך טיסות זולות להונגריה.

הגעה להונגריה:

ניתן להגיע דרך טיסות זולות להונגריה בכמה דרכים:

טיסות בעלות מוזלת – הינן טיסות שמלכתחילה מוצעות במחיר נמוך מטיסות ישירות רגילות – היות והן מציעות מינימום שירותים נלווים, וזמני היציאה אינן מובטחים כי יצאו בזמן. על הנוסע להחליט האם מינימום תנאים אכן מתאימים לו ועם אופציה לעיכוב ביציאה מנמל התעופה. במידה וכן נוסעים רבים מוצאים בדרך זו טיסות זולות להונגריה ובכך חוסכים עלויות טיסה, ונהנים ממה שיש להונגריה להציע למטייל.

דקה90 :

ישנן טיסות אשר אינן מלאות בניגוד לציפיות. במקרים אלו חברות התעופה מפרסמות באתרי האינטרנט לרוב, מחירים חסרי תקדים ולו רק בשביל למלא את הטיסה, ובכדי שלא יישארו מקומות פנויים. עם השנים התפתחו ממש "ציידי" דקה90 האורבים לפרסומים אלה, ובכך מוזילים עלויות טיסה ונהנים מהאפשרות של טיסות זולות להונגריה. בדומה לטיסות מוזלות – גם פה זמני היציאה אינם מובטחים כי יתנהלו כמבוקש וייתכנו גם עיכובים.

מדינות מזרח אירופה:

ההגעה אל מדינות מזרח אירופה ברובה זולה יותר מאשר הגעה אל הונגריה ומערבה ממנה. ניתן להגיע לאוקראינה, יוגוסלביה ושאר שכנותיה של הונגריה ואף לכוון מזרחה יותר, לכיוון רוסיה, ומשם להמשיך להונגריה דרך רכבות, אוטובוסים, טרמפים, מוניות, טיסות פנים יבשתיות – העלות לטיסות מסוג זה הינן נמוכות משמעותית היות וחלק ממדינות מזרח אירופה מציעות מחירי טיסה מאוד זולים בתוך אירופה עצמה, וגם הטיסות מישראל למדינות מזרח אירופה אינן יקרות כמו מחירי מדינות מערב אירופה.

חניית ביניים:

ישנן טיסות אשר במסלולן ידוע כי תהא חניית ביניים במדינה כלשהי. חניית הביניים יוצרת עיקוף או עיכוב שאורך כמה שעות בודדות. על העיכוב חברות התעופה מוזילות עלויות ויוצרות טיסות זולות להונגריה לרווחת הנוסעים. בחניית הביניים ניתן להעלות או להוריד נוסעים ומשם להמשיך להונגריה.