טיסות זולות להונג קונג

טיסות זולות להונג קונג - איך לטוס להונג קונג בזול

הונג קונג היא השער למזרח וכמעט כל הטיסות למזרח הרחוק עוברות דרך נמל התעופה שלה. לרוב, מי שלא שם לו כיעד את הונג קונג נמצא בה רק מספר שעות עד להמשך הטיסה שלו. בזמן זה אפשר להספיק הרבה בעיר המיוחדת הזו. אז אתרו טיסות זולות להונג קונג ואתם בדרך לחוויה יוצאת דופן.

הונג קונג מציעה הרבה ואפשר לעשות בה חמישה ימים בקלות מבלי לשבוע. העיר הונג קונג היא האזור המנהלי המיוחד של הרפובליקה העממית של סין והיא מורכבת מהאי הונג קונג, קאולון והטריטוריות החדשות. עד לפני 20 שנה היא הייתה קולוניה בריטית.

איפה לטייל בהונג קונג ?

אחרי שעשיתם חריש בחפשכם אחר טיסות זולות להונג קונג אתם רוצים לדעת מה לעשות שם. ובכן, זה תלוי בכמה זמן יש לכם על האי. אם יש לכם יום שלם תוכלו ליהנות ממסלולים בפסגת ויקטוריה- המשקיפה על כל הונג קונג. אפשר להגיע לשם באוטובוס. או שתיסעו לקאולון. אחרי החוויות שם תוכלו להמשיך בטיסה ליעד רעננים יותר.

טיסות זולות להונג קונג: מה עושים שם ?

קאולון מציעה לכם מסעדות, בארים ומרכזי קניות ואפילו מקדשים אם בא לכם להתפלל. הונג קונג היא מקום מצוין לקניות של מוצרי החשמל והגאג'טים המתקדמים בעולם. מאז שהעיר שמה לה במקום הראשון בסדר העדיפויות את תעשיית הכסף החיים באי מאוד דינאמיים והיא מושכת אנשי עסקים ויצרנים מכל העולם. אז אם גאג'טים מעניינים אתכם, זה המקום. אזהרה: המחירים לא זולים.

ואם לא, אז אפשר לצאת לטיול אופניים שתשכרו כולל המלצה על מסלול..

טיסות זולות להונג קונג : מי, מה, מתי ?

חברות התעופה המובילות טיסות זולות להונג קונג הן אל על, בריטיש איירוויס, אייר פראנס, לופטהנזה וחברות נוספות. משם החברות הפעילות ביותר למדינות המזרח הן קטאי, סינגפור אייליינס וחברת התעופה התאילנדית. הטיסה נמשכת כ-11 שעות ולעיתים קצת פחות. טיסות זולות להונג קונג יכולות להשתלב גם בדיל של מלון, ארוחות וסיור מאורגן, לבחירתכם.