טיסות זולות להולנד - איך לטוס להולנד בזול

הולנד המדינה השטוחה עם תחנות הרוח המפורסמות שיש בה. הולנד הינה אחת המדינות ה"ירוקות" שיש. עם מודעות גבוהה לאיכות הסביבה, מציאת חלופות אנרגיה כמו שימוש ברוח, שמש, מחזור, חינוך לסביבה "ירוקה" ובריאה, עידוד שימוש באופניים ועוד. הולנד מדהימה בנופיה הירוקים, השדות האינסופיים, אנשים אדיבים הן בכפרים והן בערים. מדינה מזמינה, אשר מצפה מאורחיה ומבקריה לכבד את חוקיה.

ארץ הצבעוני:

טוליפ – צבעוני- הינו הפרח המסמל את הולנד יותר מכל. המוני תיירים מנסים למצוא טיסות זולות להולנד ולו רק בשביל לבקר בבורסת הפרחים. מקום עצום עם שלל פרחים מכל העולם הנשלחים אל העולם. צבעוניות חסרת תקדים, מרחבים עצומים של פרחים ופרחים ועוד פרחים. מציאת טיסות זולות להולנד אינו דבר מופרך, ואף ניתן למצוא טיסות במחיר שווה לכל נפש.

כיצד מוצאים טיסות זולות להולנד ?

על מנת להוזיל את עלויות הטיסה להולנד ניתן למצוא טיסות עם חניות ביניים במדינות אירופה. הדבר יאריך את הטיסה בכמה שעות בודדות, אך החיסכון יהיה משמעותי, היות ולא מדובר בטיסה ישירה, הכוללת את כל התנאים והפינוקים.

ניתן אף למצוא טיסות בדקה90 או ברגע האחרון – לרוב חברות התעופה יוזילו עלויות על מנת להטיס מטוס מלא, וללא מקומות פנויים, היות והדבר יגרום להם להפסד. לכן ישנם ממש "ציידי" רגע האחרון בטיסות להולנד, כדי לחסוך עלויות.

סוכנות נסיעות:

ישנן סוכנויות נסיעות אשר קונות מקומות בטיסות, לרוב אצל חברות תעופה המפעילות מטוסים קטנים ללא פינוקים ושאר הנוחות כמו בטיסות רגילות, ומציעות טיסות זולות להולנד, ועל ידי כך ממלאים את מקומות הטיסה. כרטיסים ממש זולים ימצאו הנופשים, כאשר סוכנות הנסיעות לא הצליחה למלא את המקומות במטוס, והיא חייבת למכור את המקומות הפנויים – אז המחירים ממש צונחים ומאוד ישתלמו עבור הנופשים.

אטרקציות בהולנד:

ישנם פארקי שעשועים מפוזרים ברחבי הולנד – פארקי השעשועים הינם מאתגרים וגדולים, ומהווים חלק נכבד בבילוי בהולנד. בנוסף יש את חוף הים, שדות אינסופיים, אזורים כפריים מהממים, שטחי מרעה עצומים, פסטיבלים בכל מחוז ומחוז כמעט לאורך כל השנה. מסעדות פאר, ומסעדות לכל כיס, פאבים, מועדונים, מעבר במעבורת בין ערים.

תחבורה בהולנד:

בהולנד ניתן לנוע על ידי חשמלית,רכבות, אוטובוסים, מוניות, מעבורות, אופניים וכמובן רגלית. מומלץ לרכוש בתקופת הקיץ כרטיס בתחנת רכבת המקנה שימוש חופשי ברכבות למשך 3 ימים, הדבר נועד למטיילים הרוצים לעבור בין ערים בהולנד בצורה מהירה, יעילה ופשוטה וללא צורך לשלם כל פעם כל כרטיס בכל החלפת רכבת. במידה הצורך ניתן להוסיף סכום כסף נוסף ולנוע גם בחשמלית בנוסף לרכבות בין הערים בהולנד.

תשומת לב:

בערים הגדולות מומלץ לא ללכת עם פאוצ'ים חשופים, ולא ממש לפתח שיחה עם תימהונים או זרים הנדבקים לפתע אליכם. יש להיזהר מכייסים ברכבות, אוטובוסים ובכל תחבורה ציבורית. בסופו של דבר הולנד בטוחה למטייל הישראלי, אך חשוב כמו בכל מקום לפקוח עיניים ולשמור על הרכוש שלכם.