טיסות זולות להוואנה - איך לטוס להוואנה בזול

אם החלטתם לבלות את חופשת הקיץ או את עונת החגים בהוואנה עם המשפחה או בטיול רומנטי, אתם ודאי יודעים כי כרטיסי הטיסה מאוד יקרים עקב המרחק הרב מישראל. על מנת לנסות לחסוך בעלויות הטיול כדאי לכם מאוד להקדיש זמן לחיפושים והשוואת מחירים באתרי האינטרנט של חברות התעופה השונות או להיעזר באחת מסוכנויות הנסיעות על מנת שיאתרו עבורכם טיסות זולות להוואנה.

חופשה בהוואנה:

אם החלטתם להצטרף לתיירים רבים מכל רחבי עולם ומישראל ולבלות את החופשה שלכם בהוואנה, קובה, תוכלו ליהנות משלל אטרקציות מגוונות. אם אתם חובבי מוזיקה וריקודים ודאי תיהנו מהקצב המיוחד שמציעה העיר בלילות למבלים הרבים המוזמנים ליהנות ממסיבת ריקודים לטינית עד השעות הקטנות של הלילה. בנוסף לכך, תוכלו ליהנות מביקור באחד המוזיאונים הרבים בעיר ולאכול במגוון מסעדות שמציעה העיר לתיירים.

איך מוצאים טיסות זולות להוואנה?

אם החלטתם לבלות את החופשה בהוואנה יש מספר דרכים למצוא טיסות זולות להוואנה. תחילה, חפשו היטב מבצעים והנחות באתרי האינטרנט של חברות התעופה השונות המציעות טיסות להוואנה אתם יכולים לחפש את המבצעים המשתלמים גם בעיתון. דרך נוספת לאיתור טיסות זולות היא לבקש מסוכן הנסיעות שלכם שימצא עבורכם כרטיסי טיסה במחירים משתלמים במיוחד לדוגמא לא בעונת התיירות בה המחירים של כרטיסי הטיסה גבוהים במיוחד.

אם לא אכפת לכם לטוס בספונטאניות אתם יכולים לחפש מדי יום טיסות במחירים זולים ולקחת טיסה בדקה התשעים. חשוב לזכור כי לא תמיד נמצאים מקומות פנויים על אחת הטיסות היוצאת להוואנה ולכן, אם אתם מעוניינים לטוס בתאריכים מסוימים לא כדאי לכם להסתמך על טיסות זולות ברגע האחרון. אם תבחרו לטוס במסגרת של דיל בו כלולים גם המלונות והנסיעות אתם יכולים לחסוך בעלויות הטיסה להוואנה.

טיסות צ'רטר להוואנה:

אנשים רבים מעוניינים לבקר בהוואנה בתאריכים מסוימים מכיוון שהם תלויים באילוצים שונים כמו לימודים או עבודה. דרך נוספת להשיג טיסות זולות להוואנה היא להזמין מקומות בטיסת צ'רטר, טיסת שכר, המגיעה אף היא לאותם היעדים אליהם מגיעות הטיסות הסדירות. טיסות השכר עלולות להתעכב בהמראה ולא תקבלו את הפינוקים הניתנים בטיסה הסדירה אולם בדרך זו תוכלו לחסוך כסף רב כי מחירי טיסות הצ'רטר זולות בעשרות אחוזים ממחיר טיסה סדירה.

לסיכום:

הוואנה היא יעד תיירותי פופולארי על ישראלים רבים. מכיוון שמדובר ביעד מרוחק, מחירי הטיסות גבוהים ולכן רבים מחפשים דרכים לחסוך בעלויות הטיסה. אם תמצאו את הזמן לחיפוש אחר טיסות זולות במגוון אתרי אינטרנט ובמספר סוכנויות נסיעות ודאי תוכלו למצוא מחירים זולים שיתאימו לתקציב שלכם. זכרו כי טיסות ברגע האחרון זולות יותר אולם לא תמיד ימצאו מקומות פנויים באחת הטיסות ולכן אתם יכולים להזמין מראש טיסת שכר שעלותה נמוכה מהטיסה הסדירה להוואנה.