טיסות זולות ליוון - איך לטוס ליוון בזול

איים שטופי שמש, בתים לבנים, גגות כחולים, אוכלים תיכוני משובח ובריא, אנשים מסבירי פנים, חופים שקטים ומים נקיים, תיירים נחמדים מכל העולם, ונופים משגעים – כל אלה תוכלו למצוא ביוון אך בעיקר באיי יוון. כל מי שהיה בסנטוריני או בקוס לתקופה של שבוע או אפילו פחות יכול לספר לכם על חוויה מדהימה, ושקט נפשי לא רגיל בזמן החופשה וזמן רב לאחריה.

כדי ליהנות מכל אלה ועוד, לא תצטרכו לשבור קופות חסכון כדי להגיע ליוון ולאיים שלה – אליהם ניתן להגיע גם בטיסות ישירות ולא דרך אתונה דווקא.

תוכלו לטוס ליון כשאתם משלמים רק על כרטיס טיסה, אך שווה לבדוק האם קיים דיל הכולל מלון טוב וארוחות. במקרה שתיקחו טיסה בלבד, תמצאו מלון ומזון כשתגיעו לאי. רק כדאי מאוד לבצע הזמנה מראש, כיוון שיש מצב שהתפוסה תהיה מלאה בזמני השיא. תיירים מכל העולם, גרמניה בעיקר, מגיעים לאיי יוון וכדאי להזמין מראש. לא היינו ממליצים לנחות ואז לחפש.

לכן האופציה לחופשה זולה היא הזמנת טיסת שכר (צ'ארטר), הזמנה מראש של מלון באיזה סוג פנסיון שתבחרו, ועליהם לשלם בנפרד.

את רוב הטיסות ליוון וממנה מבצעת חברת התעופה הלאומית של יוון, הלא היא אולימפיק איירליינס. בסיס הפעולה המרכזי שלה הוא שדה התעופה באתונה.

לחברה מטוסים חדשים והיא בעלת הסכמי שותפות עם חברות תעופה נוספות. יש לחברה 40 מטוסים מסוג בואינג ואיירבוס והיא טסה ל-70 יעדים, בתוך יוון, לאיים של יוון וליבשות אחרות.

אם נחזור לטיסות ולמחירים , נבין כי טיסות השכר הן האפשרות הזולה היחידה כשמדובר בטיסות זולות ליוון. אם אתם בוחרים בטיסה כזו, קבלו מחירים ממוצעים:

ישראל – אתונה: 377$

ישראל – כרתים: 489$

ישראל- רודוס: 411$

כאן מדובר במחירים של חברת סאן דור הישראלית. עונות הקיץ והאביב הן היקרות ביותר, אך ניתן בהחלט ליהנות בהן מחופשה נעימה. מומלץ להגיע לשם בעונות אלה גם אם זה אומר להוציא עוד 100$ על טיסה.

בכל מקרה, כדי להשיג טיסות זולות ליוון, מומלץ לבצע השוואו בין סוכני הנסיעות ואו לחפש טיסות או דילים באינטרנט.