טיסות זולות לגרמניה - איך לטוס לגרמניה בזול

גרמניה הינה אחת הארצות החזקות באירופה. נכללת בגוש האירופי ולכן המטבע המקומי הינו אירו. גרמניה מזמינה תיירות לאורך כל השנה. היא מאופיינת באגמים, ביצות, הרים ויערות. כל חתך גיאוגרפי מושך את קהל המבקרים שלו, וניתן להעביר שבועות בכל איזור.

בגרמניה בערים הגדולות ניתן למצוא אטרקציות בצורת מוזיאונים, תערוכות, פאבים, מועדונים, חשיפה לכל גווני הלבוש, אמונות ומנהגים.

העונה המומלצת:

אין ממש עונה אחת מומלצת. ניתן לומר כי בסוף החורך ובמשך כל האביב, מזג האוויר מזמין, בייחוד באתרי הסקי – שבתקופה זו פעילים מאוד. אך להבדיל מישראל, לא יהיה כל כך חם. במשך הקיץ מאוד מומלץ לבקר בגרמניה. בנובמבר הטמפרטורות יורדות ובחודשים ינואר ופברואר החורף בעיצומו – גם סוג אקלים שכזה מושך את קהל המבקרים שלו.

מכיוון שאין עונה "חמה" בגרמניה לאורך השנה, ניתן למצוא טיסות זולות לגרמניה על פני שנה שלמה. ייתכן כי הגעה לנמלי תעופה ראשיים יהיו יקרים יותר, אזי ניתן להעדיף לנחות בנמלי תעופה פחות ראשיים וכך לחסוך בעלות הטיסה.

טיסות ישירות:

טיסה ישירה לגרמניה דרך חברת תעופה ישראלית תייקר את עלות הטיסה. על מנת לחפש טיסות זולות לגרמניה ניתן למצוא חברות זרות הממריאות מנמל תעופה בישראל וכך לחסוך עלויות טיסה.

טיסות עם חניות ביניים:

טיסות לגרמניה עם חניות ביניים במדינות אירופה, הינו דבר נפוץ הגורם למצב של טיסות זולות לגרמניה. ניתן לטוס מישראל, לעצור ביוון ולהמשיך לגרמניה. טיסה ישירה לגרמניה לא תארך מעבר ל4 וחצי שעות, אזי טיסה עם חניית ביניים תהיה לערך 6-6וחצי שעות. כלומר הארכת הטיסה בשעתיים תוכל להוזיל את עלות הטיסה במאות שקלים.

דקה 90 או רגע האחרון:

לעיתים מפרסמות חברות התעופה כרטיסי טיסה מוזלים עקב מקומות פנויים בודדים בטיסה, בנוסף חברת התעופה אינה מתחייבת לזמני טיסה מדויקים בטיסות דקה 90 – הדבר משתלם מאוד – הלקוח חוסך סכום כסף מהמחיר המקורי של הכרטיס, וחברת התעופה לא מפסידה כסף על המקומות שנשארו פנויים. טיסה על בסיס מקום פנוי הינה באמת למהירי החלטה, אשר מוכנים לטיסה כאן ועכשיו. אכן קיימים "ציידי" דקה 90 המחכים לפרסומים של טיסות זולות לגרמניה.

LOW-COST:

אלו טיסות המוטסות במטוסים קטנים, ללא מקומות ישיבה מוסדרים או מסומנים, התשלום על אוכל ושתייה מתבצע במטוס עצמו, ולא ניתן להזמין ארוחה מראש לטיסה. טיסות LOW-COST מתאימות לאנשים שלא אכפת להם הדוחק, או סדר וארגון. הרעיון בטיסות אלה הוא מינימום שירות אך עם זאת הוזלה משמעותית במחיר כרטיס הטיסה ליעד המבוקש.

טיול בגרמניה:

תכנון טיול בגרמניה יגרום לכל מטייל להתאהב בה. זו אחת הארצות היעילות כל מכל בחינה אפשרית. תחבורתית, תשתיות, עזרה, אכיפת חוקים, התנהלות יומיומית – כדאי לבקר שם ולו רק בשביל לראות יעילות מהי. הכבישים מענגים, ומאפשרים קיום אוטוסטראדות מהמהירות בעולם בכבישי אגרה.